Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-1)
MS
Tarih:
03 Haziran 2023 Cumartesi 18:30
Lig:
1. Lig
Zaglebie Sosnowiec
1
Sandecja Nowy Sacz
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-1 | Zaglebie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sacz canlı skor burada - Maç Özeti
Zaglebie Sosnowiec
Genel
İç saha
Dış saha
15.03.24
IL
Lechia Gdansk [D]
4-0
10.03.24
IL
Odra Opole
1-1
03.03.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
0-0
25.02.24
IL
Resovia [D]
1-0
18.02.24
IL
Znicz Pruszkow
0-1
19.12.23
IL
Chrobry Glogow
1-2
15.12.23
IL
Wisla Plock [D]
2-0
08.12.23
IL
Motor Lublin
0-4
26.11.23
IL
Miedz Legnica [D]
2-0
12.11.23
IL
Arka Gdynia
1-3
10.03.24
IL
Odra Opole
1-1
03.03.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
0-0
18.02.24
IL
Znicz Pruszkow
0-1
19.12.23
IL
Chrobry Glogow
1-2
08.12.23
IL
Motor Lublin
0-4
12.11.23
IL
Arka Gdynia
1-3
31.10.23
CUP
Gornik Zabrze
1-2
28.10.23
IL
GKS Tychy
0-1
08.10.23
IL
Polonia Warszawa
0-2
24.09.23
IL
Termalica Nieciecza
1-3
15.03.24
IL
Lechia Gdansk [D]
4-0
25.02.24
IL
Resovia [D]
1-0
15.12.23
IL
Wisla Plock [D]
2-0
26.11.23
IL
Miedz Legnica [D]
2-0
03.11.23
IL
Wisla Krakow [D]
0-0
21.10.23
IL
Stal Rzeszow [D]
0-0
02.10.23
IL
Gornik Leczna [D]
1-1
27.09.23
CUP
Gryf Wejherowo [D]
1-3
15.09.23
IL
GKS Katowice [D]
0-1
28.08.23
IL
Odra Opole [D]
0-0
Sandecja Nowy Sacz
Genel
İç saha
Dış saha
09.08.23
CUP
Garbarnia
1-2
03.06.23
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
1-1
26.05.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
0-3
20.05.23
IL
Termalica Nieciecza [D]
3-0
14.05.23
IL
LKS Lodz
1-0
05.05.23
IL
Chojniczanka Chojnice [D]
2-0
30.04.23
IL
Ruch Chorzow
0-1
24.04.23
IL
Stal Rzeszow [D]
3-0
17.04.23
IL
Puszcza Niepolomice
2-3
06.04.23
IL
Chrobry Glogow [D]
0-0
09.08.23
CUP
Garbarnia
1-2
26.05.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
0-3
14.05.23
IL
LKS Lodz
1-0
30.04.23
IL
Ruch Chorzow
0-1
17.04.23
IL
Puszcza Niepolomice
2-3
31.03.23
IL
SKRA Czestochowa
1-2
11.03.23
IL
GKS Katowice
1-1
06.03.23
IL
Odra Opole
0-2
26.02.23
IL
Arka Gdynia
0-3
20.02.23
IL
Resovia
1-1
03.06.23
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
1-1
20.05.23
IL
Termalica Nieciecza [D]
3-0
05.05.23
IL
Chojniczanka Chojnice [D]
2-0
24.04.23
IL
Stal Rzeszow [D]
3-0
06.04.23
IL
Chrobry Glogow [D]
0-0
19.03.23
IL
GKS Tychy [D]
2-3
29.10.22
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
2-0
14.10.22
IL
LKS Lodz [D]
1-0
02.10.22
IL
Ruch Chorzow [D]
2-1
11.09.22
IL
Puszcza Niepolomice [D]
5-2
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.