Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
29 Ekim 2022 Cumartesi 16:00
Lig:
1. Lig
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
2
Sandecja Nowy Sacz
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 2-0 | TS Podbeskidzie Bielsko-Biala - Sandecja Nowy Sacz canlı skor burada - Maç Özeti
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
Genel
İç saha
Dış saha
17.03.24
IL
GKS Katowice [D]
5-0
10.03.24
IL
Lechia Gdansk
1-2
03.03.24
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
0-0
28.02.24
IL
Motor Lublin
1-2
24.02.24
IL
Odra Opole
1-2
17.02.24
IL
Resovia
2-2
17.12.23
IL
Znicz Pruszkow [D]
0-1
09.12.23
IL
Wisla Plock [D]
2-1
24.11.23
IL
Chrobry Glogow [D]
3-0
12.11.23
IL
Miedz Legnica
0-0
10.03.24
IL
Lechia Gdansk
1-2
28.02.24
IL
Motor Lublin
1-2
24.02.24
IL
Odra Opole
1-2
17.02.24
IL
Resovia
2-2
12.11.23
IL
Miedz Legnica
0-0
07.11.23
CUP
Pogon Szczecin
0-1
27.10.23
IL
Wisla Krakow
2-1
07.10.23
IL
Stal Rzeszow
0-1
22.09.23
IL
Gornik Leczna
1-1
03.09.23
IL
GKS Katowice
1-1
17.03.24
IL
GKS Katowice [D]
5-0
03.03.24
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
0-0
17.12.23
IL
Znicz Pruszkow [D]
0-1
09.12.23
IL
Wisla Plock [D]
2-1
24.11.23
IL
Chrobry Glogow [D]
3-0
04.11.23
IL
Arka Gdynia [D]
1-0
21.10.23
IL
GKS Tychy [D]
3-0
29.09.23
IL
Polonia Warszawa [D]
2-0
26.09.23
CUP
Pogon Siedlce [D]
1-3
17.09.23
IL
Termalica Nieciecza [D]
2-2
Sandecja Nowy Sacz
Genel
İç saha
Dış saha
09.08.23
CUP
Garbarnia
1-2
03.06.23
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
1-1
26.05.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
0-3
20.05.23
IL
Termalica Nieciecza [D]
3-0
14.05.23
IL
LKS Lodz
1-0
05.05.23
IL
Chojniczanka Chojnice [D]
2-0
30.04.23
IL
Ruch Chorzow
0-1
24.04.23
IL
Stal Rzeszow [D]
3-0
17.04.23
IL
Puszcza Niepolomice
2-3
06.04.23
IL
Chrobry Glogow [D]
0-0
09.08.23
CUP
Garbarnia
1-2
26.05.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
0-3
14.05.23
IL
LKS Lodz
1-0
30.04.23
IL
Ruch Chorzow
0-1
17.04.23
IL
Puszcza Niepolomice
2-3
31.03.23
IL
SKRA Czestochowa
1-2
11.03.23
IL
GKS Katowice
1-1
06.03.23
IL
Odra Opole
0-2
26.02.23
IL
Arka Gdynia
0-3
20.02.23
IL
Resovia
1-1
03.06.23
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
1-1
20.05.23
IL
Termalica Nieciecza [D]
3-0
05.05.23
IL
Chojniczanka Chojnice [D]
2-0
24.04.23
IL
Stal Rzeszow [D]
3-0
06.04.23
IL
Chrobry Glogow [D]
0-0
19.03.23
IL
GKS Tychy [D]
2-3
29.10.22
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
2-0
14.10.22
IL
LKS Lodz [D]
1-0
02.10.22
IL
Ruch Chorzow [D]
2-1
11.09.22
IL
Puszcza Niepolomice [D]
5-2
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.