Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-1)
MS
Tarih:
30 Ağustos 2022 Salı 20:45
Lig:
Kupa
Stomil Olsztyn
1
Chrobry Glogow
3
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-3 | Stomil Olsztyn - Chrobry Glogow canlı skor burada - Maç Özeti
Stomil Olsztyn
Genel
İç saha
Dış saha
09.08.23
CUP
Radunia Stezyca
1-2
30.08.22
CUP
Chrobry Glogow
1-3
22.05.22
IL
Puszcza Niepolomice
1-0
14.05.22
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
0-0
06.05.22
IL
SKRA Czestochowa [D]
0-0
02.05.22
IL
Sandecja Nowy Sacz [D]
1-0
28.04.22
IL
GKS Tychy
2-1
24.04.22
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
0-1
19.04.22
IL
GKS Katowice
0-1
09.04.22
IL
Miedz Legnica [D]
1-2
09.08.23
CUP
Radunia Stezyca
1-2
30.08.22
CUP
Chrobry Glogow
1-3
22.05.22
IL
Puszcza Niepolomice
1-0
28.04.22
IL
GKS Tychy
2-1
19.04.22
IL
GKS Katowice
0-1
02.04.22
IL
Odra Opole
1-2
20.03.22
IL
Polkowice
0-4
16.03.22
IL
GKS Jastrzebie
0-3
04.03.22
IL
Widzew Lodz
0-2
07.11.21
IL
Zaglebie Sosnowiec
3-1
14.05.22
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
0-0
06.05.22
IL
SKRA Czestochowa [D]
0-0
02.05.22
IL
Sandecja Nowy Sacz [D]
1-0
24.04.22
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
0-1
09.04.22
IL
Miedz Legnica [D]
1-2
05.04.22
IL
Resovia [D]
1-1
12.03.22
IL
LKS Lodz [D]
0-2
26.02.22
IL
Korona Kielce [D]
1-1
05.12.21
IL
Arka Gdynia [D]
6-0
21.11.21
IL
Chrobry Glogow [D]
2-0
Chrobry Glogow
Genel
İç saha
Dış saha
13.04.24
IL
Miedz Legnica
0-0
05.04.24
IL
Arka Gdynia [D]
2-1
30.03.24
IL
Wisla Krakow
3-2
16.03.24
IL
GKS Tychy [D]
1-2
09.03.24
IL
Stal Rzeszow
2-1
03.03.24
IL
Polonia Warszawa [D]
1-1
26.02.24
IL
Gornik Leczna
0-1
18.02.24
IL
Termalica Nieciecza [D]
1-1
19.12.23
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
1-2
16.12.23
IL
GKS Katowice
1-4
13.04.24
IL
Miedz Legnica
0-0
30.03.24
IL
Wisla Krakow
3-2
09.03.24
IL
Stal Rzeszow
2-1
26.02.24
IL
Gornik Leczna
0-1
16.12.23
IL
GKS Katowice
1-4
24.11.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
3-0
06.11.23
IL
Znicz Pruszkow
1-0
20.10.23
IL
Motor Lublin
0-1
06.10.23
IL
Odra Opole
0-0
23.09.23
IL
Arka Gdynia
1-0
05.04.24
IL
Arka Gdynia [D]
2-1
16.03.24
IL
GKS Tychy [D]
1-2
03.03.24
IL
Polonia Warszawa [D]
1-1
18.02.24
IL
Termalica Nieciecza [D]
1-1
19.12.23
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
1-2
09.12.23
IL
Lechia Gdansk [D]
1-0
12.11.23
IL
Resovia [D]
0-1
27.10.23
IL
Wisla Plock [D]
2-1
30.09.23
IL
Miedz Legnica [D]
1-1
26.09.23
CUP
Wisla Pulawy [D]
3-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.