Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-0)
MS
Tarih:
02 Nisan 2023 Pazar 13:40
Lig:
1. Lig
LKS Lodz
2
Chojniczanka Chojnice
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 2-1 | LKS Lodz - Chojniczanka Chojnice canlı skor burada - Maç Özeti
LKS Lodz
Genel
İç saha
Dış saha
17.03.24
EKS
Rakow
1-1
11.03.24
EKS
Warta Poznan [D]
0-1
03.03.24
EKS
Puszcza Niepolomice
3-2
28.02.24
EKS
Stal Mielec [D]
1-0
23.02.24
EKS
Pogon Szczecin [D]
4-2
18.02.24
EKS
Widzew Lodz
0-2
12.02.24
EKS
Korona Kielce [D]
2-1
17.12.23
EKS
Ruch Chorzow
1-1
10.12.23
EKS
Legia Warszawa
1-1
24.11.23
EKS
Zaglebie Lubin
0-2
17.03.24
EKS
Rakow
1-1
03.03.24
EKS
Puszcza Niepolomice
3-2
18.02.24
EKS
Widzew Lodz
0-2
17.12.23
EKS
Ruch Chorzow
1-1
10.12.23
EKS
Legia Warszawa
1-1
24.11.23
EKS
Zaglebie Lubin
0-2
11.11.23
EKS
Piast Gliwice
3-3
02.11.23
CUP
Rakow
0-2
27.10.23
EKS
Gornik Zabrze
0-5
30.09.23
EKS
Cracovia
0-2
11.03.24
EKS
Warta Poznan [D]
0-1
28.02.24
EKS
Stal Mielec [D]
1-0
23.02.24
EKS
Pogon Szczecin [D]
4-2
12.02.24
EKS
Korona Kielce [D]
2-1
05.11.23
EKS
Slask Wroclaw [D]
2-1
21.10.23
EKS
Lech Poznan [D]
3-0
07.10.23
EKS
Radomiak Radom [D]
3-0
26.09.23
CUP
KKS 1925 Kalisz [D]
2-3
16.09.23
EKS
Rakow [D]
1-0
26.08.23
EKS
Puszcza Niepolomice [D]
2-1
Chojniczanka Chojnice
Genel
İç saha
Dış saha
27.09.23
CUP
Resovia
2-3
09.08.23
CUP
Slask Wroclaw ll
2-0
03.06.23
IL
GKS Katowice
3-3
28.05.23
IL
Odra Opole [D]
1-1
19.05.23
IL
Arka Gdynia
1-3
14.05.23
IL
Resovia [D]
3-1
05.05.23
IL
Sandecja Nowy Sacz
2-0
29.04.23
IL
Wisla Krakow [D]
3-0
23.04.23
IL
Zaglebie Sosnowiec
0-0
16.04.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
4-1
27.09.23
CUP
Resovia
2-3
09.08.23
CUP
Slask Wroclaw ll
2-0
03.06.23
IL
GKS Katowice
3-3
19.05.23
IL
Arka Gdynia
1-3
05.05.23
IL
Sandecja Nowy Sacz
2-0
23.04.23
IL
Zaglebie Sosnowiec
0-0
06.04.23
IL
Termalica Nieciecza
0-0
10.03.23
IL
Ruch Chorzow
0-1
26.02.23
IL
Puszcza Niepolomice
1-1
13.02.23
IL
SKRA Czestochowa
2-0
28.05.23
IL
Odra Opole [D]
1-1
14.05.23
IL
Resovia [D]
3-1
29.04.23
IL
Wisla Krakow [D]
3-0
16.04.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
4-1
02.04.23
IL
LKS Lodz [D]
2-1
18.03.23
IL
Gornik Leczna [D]
0-0
05.03.23
IL
Stal Rzeszow [D]
3-1
19.02.23
IL
Chrobry Glogow [D]
3-1
11.11.22
IL
GKS Tychy [D]
1-1
05.11.22
IL
GKS Katowice [D]
3-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.