Haber Tarihi: 28 Ocak 2022 13:08 - Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2022 13:09

Aziz Show TV 11. bölüm tek parça izle (28 OCAK CUMA)

Aziz 11. bölüm izle ekranlardaki yerini aldı. Aziz dizisi Show TV'de ekranlara gelecek 11. bölüm izle 28 Ocak Cuma günü yayınlanıyor. Peki Aziz 11. bölüm izle ne zaman saat kaçta? Aziz yeni bölüm izle tek parça, Aziz onuncu bölümü izle, Aziz canlı yayın full izle yeni bölüm ne zaman? Haberimizin detaylarını okuyabilirsiniz.

Aziz Show TV 11. bölüm tek parça izle (28 OCAK CUMA)
Abone Ol
Aziz Aziz on birinci bölümü (İZLE) Show TV'de başlıyor. Büyük prodüksiyonla rating rekorları kırmaya hazırlanan Aziz 11. bölüm izle seyircilerin meraklı bekleyişi bulunuyor. Sekizinci bölüm Aziz konusu özeti nedir, Aziz 11. bölüm izle tek parça kesintisiz full canlı yayın olarak ekranlardaki yerini aldı.
Aziz 11. bölüm Show TV'de 28 Ocak Cuma günü saat 20:00'de sekizinci bölüm yayınlanıyor.AZİZ 11. BÖLÜM ÖZETİ KONUSU

Aziz 11. Bölüm 2. Fragmanı yayında. Pierre, Aziz'e babasının ölümüyle ilgili gerçekleri bildiğini söylerken Aziz'in Edip Payidar ile ilgili öğrenecekleri büyük merak konusu oluyor. Efnan'ın babasına karşı kendini savunması ve "Herkesin karşısında dağ gibi duracağım!" demesi dikkat çekiyor. Aziz ile Efnan'ın romantik dakikaları ise izleyicinin beğenisini kazanıyor.  

AZİZ SON BÖLÜM ÖZET

Aziz'in 10. Bölümünde; Türklerin azimli direnişi karşısında Fransızlar baskılarını artırırken, Aziz Türk milletini arkasına alarak pes etmeyeceklerini gösterir. Türklerin bu kararlı ve cesur duruşu üzerine Pierre  bütün gücünü kullanmaya karar verir. Tüm bunlar yaşanırken Aziz sadece Efnan'ın sevgisiyle  nefes almaktadır. Ancak bu durumu hazmedemeyen Dilruba, Efnan'ı Aziz ile olan geçmişiyle yaralamak ister. Aziz çetin bir mücadelenin içindeyken, Efnan'a olan aşkının bir kez daha sınandığına tanık olacağız.


AZİZ OYUNCULARI
Başrollerini Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya'nın paylaştığı; ayrıca Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Özgür Onan, İmren Şengel gibi birbirinden değerli isimlerin de kadrosunda yer aldığı Aziz 21 Ocak Cuma saat 20.00'de Show TV'de başlıyor.

AZİZ 10. BÖLÜM SAAT KAÇTA HANGİ KANALDAShow TV'de yayınlanacak olan Aziz 11. bölüm olarak ekranlara geliyor ve hayranlarının meraklı bekleyişi son buluyor. Aziz 11. bölümü 28 Ocak Cuma ekranlara gelecek.AZİZ NEREDE ÇEKİLDİ?


Sanat ve dekor ekibinin yanı sıra döneme ait meydan, evler ve sokakların yapımında 264 kişi görev aldı. 817 ton demir, 400 m3 kereste, 1000 LT boyanın kullanıldığı setin aksesuar ve kostümleri de özel olarak tasarlandı. Kullanılan pek çok obje sıfırdan üretilirken 200'den fazla kıyafetin tasarımı gerçekleştirildi.

Haber ile daha fazlasına ulaşın:
Gündem
Daha fazla göster
 Reklam 

SON HABERLER

yukarı ok