Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
11 Ağustos 2022 Perşembe 21:00
Lig:
Konferans Ligi
Stat:
Kleanthis Vikelidis Stadium
Aris
2
Maccabi Tel Aviv
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Aris - Maccabi Tel Aviv arasındaki maçlar - 11 Ağustos 2022 Perşembe 21:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Aris
Genel
İç saha
Dış saha
14.04.24
SL1
AEK Athens [D]
2-0
07.04.24
SL1
Panathinaikos
0-2
03.04.24
SL1
Olympiakos [D]
3-0
31.03.24
SL1
Lamia
3-1
10.03.24
SL1
PAOK [D]
0-1
06.03.24
CUP
Panetolikos
0-0
03.03.24
SL1
AEK Athens
3-3
28.02.24
SL1
Panathinaikos [D]
2-0
25.02.24
SL1
NFC Volos
2-0
17.02.24
SL1
Atromitos [D]
0-2
07.04.24
SL1
Panathinaikos
0-2
31.03.24
SL1
Lamia
3-1
06.03.24
CUP
Panetolikos
0-0
03.03.24
SL1
AEK Athens
3-3
25.02.24
SL1
NFC Volos
2-0
24.01.24
CUP
Niki Volou
3-0
21.01.24
SL1
Olympiakos
1-2
17.01.24
CUP
AEK Athens
5-3
07.01.24
SL1
PAOK
2-1
20.12.23
SL1
Lamia
2-2
14.04.24
SL1
AEK Athens [D]
2-0
03.04.24
SL1
Olympiakos [D]
3-0
10.03.24
SL1
PAOK [D]
0-1
28.02.24
SL1
Panathinaikos [D]
2-0
17.02.24
SL1
Atromitos [D]
0-2
13.02.24
CUP
Panetolikos [D]
0-1
10.02.24
SL1
PAS Giannina [D]
0-0
03.02.24
SL1
Panserraikos FC [D]
1-1
30.01.24
CUP
Niki Volou [D]
2-2
27.01.24
SL1
Kifisia FC [D]
0-1
Maccabi Tel Aviv
Genel
İç saha
Dış saha
14.03.24
UEC
Olympiakos
1-6
07.03.24
UEC
Olympiakos [D]
1-4
14.12.23
UEC
Gent
3-1
30.11.23
UEC
Breidablik [D]
1-2
25.11.23
UEC
Zorya
3-2
09.11.23
UEC
Zorya [D]
1-3
05.10.23
UEC
Gent [D]
2-0
21.09.23
UEC
Breidablik
3-2
31.08.23
UEC
NK Celje [D]
1-1
24.08.23
UEC
NK Celje
4-1
14.03.24
UEC
Olympiakos
1-6
14.12.23
UEC
Gent
3-1
25.11.23
UEC
Zorya
3-2
21.09.23
UEC
Breidablik
3-2
24.08.23
UEC
NK Celje
4-1
17.08.23
UEC
AEK Larnaca
1-0
27.07.23
UEC
CS Petrocub
3-0
16.07.23
Bournemouth
1-0
18.08.22
UEC
Nice
1-0
04.08.22
UEC
Aris
2-0
07.03.24
UEC
Olympiakos [D]
1-4
30.11.23
UEC
Breidablik [D]
1-2
09.11.23
UEC
Zorya [D]
1-3
05.10.23
UEC
Gent [D]
2-0
31.08.23
UEC
NK Celje [D]
1-1
09.08.23
UEC
AEK Larnaca [D]
1-1
03.08.23
UEC
CS Petrocub [D]
0-2
04.12.22
A.Demirspor [D]
3-6
30.11.22
Antalyaspor [D]
1-2
25.08.22
UEC
Nice [D]
2-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.