Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 3-0)
MS
Tarih:
14 Aralık 2023 Perşembe 23:00
Lig:
Konferans Ligi
Stat:
Arena Lublin
Zorya
4
Breidablik
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 4-0 | Zorya - Breidablik canlı skor burada - Maç Özeti
Zorya
Genel
İç saha
Dış saha
28.04.24
PRL
Obolon Kyiv
0-0
22.04.24
PRL
Shakhtar [D]
2-1
18.04.24
PRL
Shakhtar
1-3
14.04.24
PRL
Chornomorets Odesa
1-0
09.04.24
PRL
SC Dnipro-1 [D]
2-2
04.04.24
PRL
Dynamo Kiev
0-3
31.03.24
PRL
Metalist 1925
2-1
12.03.24
PRL
Dynamo Kiev [D]
2-0
07.03.24
PRL
FC Minaj
2-0
03.03.24
PRL
FC Olexandriya [D]
0-0
28.04.24
PRL
Obolon Kyiv
0-0
18.04.24
PRL
Shakhtar
1-3
14.04.24
PRL
Chornomorets Odesa
1-0
04.04.24
PRL
Dynamo Kiev
0-3
31.03.24
PRL
Metalist 1925
2-1
07.03.24
PRL
FC Minaj
2-0
26.02.24
PRL
Vorskla
1-0
14.12.23
UEC
Breidablik
4-0
04.12.23
PRL
Rukh Lviv
0-0
12.11.23
PRL
Cherkasy
1-2
22.04.24
PRL
Shakhtar [D]
2-1
09.04.24
PRL
SC Dnipro-1 [D]
2-2
12.03.24
PRL
Dynamo Kiev [D]
2-0
03.03.24
PRL
FC Olexandriya [D]
0-0
09.12.23
PRL
Kryvbas [D]
2-2
30.11.23
UEC
Gent [D]
4-1
25.11.23
UEC
Maccabi Tel Aviv [D]
3-2
05.11.23
PRL
Veres Rivne [D]
2-2
01.11.23
CUP
Chornomorets Odesa [D]
4-1
20.10.23
PRL
Obolon Kyiv [D]
2-4
Breidablik
Genel
İç saha
Dış saha
22.03.24
FC Köln [D]
2-2
14.12.23
UEC
Zorya [D]
4-0
30.11.23
UEC
Maccabi Tel Aviv
1-2
09.11.23
UEC
Gent
2-3
26.10.23
UEC
Gent [D]
5-0
05.10.23
UEC
Zorya
0-1
21.09.23
UEC
Maccabi Tel Aviv [D]
3-2
31.08.23
UEC
FK Struga
1-0
24.08.23
UEC
FK Struga [D]
0-1
17.08.23
UEL
Zrinjski Mostar
1-0
30.11.23
UEC
Maccabi Tel Aviv
1-2
09.11.23
UEC
Gent
2-3
05.10.23
UEC
Zorya
0-1
31.08.23
UEC
FK Struga
1-0
17.08.23
UEL
Zrinjski Mostar
1-0
25.07.23
UCL
Kopenhag
0-2
18.07.23
UCL
Shamrock Rovers
2-1
04.08.22
UEC
Başakşehir
1-3
21.07.22
UEC
Buducnost Podgorica
2-0
14.07.22
UEC
UE Santa Coloma
4-1
22.03.24
FC Köln [D]
2-2
14.12.23
UEC
Zorya [D]
4-0
26.10.23
UEC
Gent [D]
5-0
21.09.23
UEC
Maccabi Tel Aviv [D]
3-2
24.08.23
UEC
FK Struga [D]
0-1
10.08.23
UEL
Zrinjski Mostar [D]
6-2
02.08.23
UCL
Kopenhag [D]
6-3
11.07.23
UCL
Shamrock Rovers [D]
0-1
30.06.23
UCL
Buducnost Podgorica [D]
0-5
27.06.23
UCL
Tre Penne Galazzano [D]
1-7
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.