Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-1)
MS
Tarih:
18 Temmuz 2022 Pazartesi 19:00
Lig:
1. Lig
Zaglebie Sosnowiec
2
Resovia
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 2-1 | Zaglebie Sosnowiec - Resovia canlı skor burada - Maç Özeti
Zaglebie Sosnowiec
Genel
İç saha
Dış saha
15.03.24
IL
Lechia Gdansk [D]
4-0
10.03.24
IL
Odra Opole
1-1
03.03.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
0-0
25.02.24
IL
Resovia [D]
1-0
18.02.24
IL
Znicz Pruszkow
0-1
19.12.23
IL
Chrobry Glogow
1-2
15.12.23
IL
Wisla Plock [D]
2-0
08.12.23
IL
Motor Lublin
0-4
26.11.23
IL
Miedz Legnica [D]
2-0
12.11.23
IL
Arka Gdynia
1-3
10.03.24
IL
Odra Opole
1-1
03.03.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
0-0
18.02.24
IL
Znicz Pruszkow
0-1
19.12.23
IL
Chrobry Glogow
1-2
08.12.23
IL
Motor Lublin
0-4
12.11.23
IL
Arka Gdynia
1-3
31.10.23
CUP
Gornik Zabrze
1-2
28.10.23
IL
GKS Tychy
0-1
08.10.23
IL
Polonia Warszawa
0-2
24.09.23
IL
Termalica Nieciecza
1-3
15.03.24
IL
Lechia Gdansk [D]
4-0
25.02.24
IL
Resovia [D]
1-0
15.12.23
IL
Wisla Plock [D]
2-0
26.11.23
IL
Miedz Legnica [D]
2-0
03.11.23
IL
Wisla Krakow [D]
0-0
21.10.23
IL
Stal Rzeszow [D]
0-0
02.10.23
IL
Gornik Leczna [D]
1-1
27.09.23
CUP
Gryf Wejherowo [D]
1-3
15.09.23
IL
GKS Katowice [D]
0-1
28.08.23
IL
Odra Opole [D]
0-0
Resovia
Genel
İç saha
Dış saha
16.03.24
IL
Termalica Nieciecza [D]
1-4
10.03.24
IL
GKS Katowice
0-2
04.03.24
IL
Lechia Gdansk [D]
4-0
25.02.24
IL
Zaglebie Sosnowiec
1-0
17.02.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
2-2
10.02.24
IL
Wisla Plock
2-2
15.12.23
IL
Odra Opole
1-0
09.12.23
IL
Znicz Pruszkow
1-2
25.11.23
IL
Motor Lublin [D]
3-2
12.11.23
IL
Chrobry Glogow
0-1
10.03.24
IL
GKS Katowice
0-2
25.02.24
IL
Zaglebie Sosnowiec
1-0
10.02.24
IL
Wisla Plock
2-2
15.12.23
IL
Odra Opole
1-0
09.12.23
IL
Znicz Pruszkow
1-2
12.11.23
IL
Chrobry Glogow
0-1
08.11.23
CUP
Jagiellonia Bialystok
1-3
29.10.23
IL
Arka Gdynia
1-2
08.10.23
IL
GKS Tychy
2-0
23.09.23
IL
Polonia Warszawa
1-1
16.03.24
IL
Termalica Nieciecza [D]
1-4
04.03.24
IL
Lechia Gdansk [D]
4-0
17.02.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
2-2
25.11.23
IL
Motor Lublin [D]
3-2
03.11.23
IL
Miedz Legnica [D]
1-2
20.10.23
IL
Wisla Krakow [D]
4-1
30.09.23
IL
Stal Rzeszow [D]
2-1
27.09.23
CUP
Chojniczanka Chojnice [D]
2-3
18.09.23
IL
Gornik Leczna [D]
3-1
26.08.23
IL
GKS Katowice [D]
3-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.