Survivor eleme gecesi (Kim elendi, Eleme anı, Son bölüm konsey, Elenen kim?)

Milyonları ekran başına kilitleyen Survivor yarışmasında haftanın elenen ismi belli oldu. Berkan, Nisa ve Barış olarak daha önce belirlenen eleme adayları arasından SMS oylamasında en az oy alan isim 2020 Survivor elendi ve gitti. 30 Haziran bölümü TV8'de yayınlandı, çok merak edilen Survivor kim elendi, 30 Haziran Survivor kim elendi? Survivor haftanın elenen yarışmacısı kim oldu sorularının yanıtı haberimizde...

01 Temmuz 2020 01:39
Survivor eleme gecesi (Kim elendi, Eleme anı, Son bölüm konsey, Elenen kim?)
Survivor yarışmasında bir eleme gecesi daha sonuçlandı ve kim gitti? haberi ortaya çıktı. Dokunulmazlık oyunlarının üçünü de kazanan Sercan Yıldırım'ın belirlediği eleme adayları arasında kim elendi belirlenmesi için SMS oylamasına bakıldı. SMS oylamasında 30 Haziran Survivor kim elendi cevabı ortaya çıktı. Elenen yarışmacı şaşkınlığını gizleyemezken hayranları da hayal kırıklığına uğradı.
Survivor kim elendi, Survivor haftanın elenen yarışmacısı, 2020 Survivor kim elendi, Survivor elenen yarışmacı, 2020 Survivor elenen için detayları haberimizde...

SURVIVOR KİM ELENDİ, KİM GİTTİ TV8?

30 Haziran 2020 Survivor yarışmasından kim elendi, kim gitti TV8 cevabı Nisa oldu. Nisa Survivor yarışmasından elenerek bu hafta ayrılan ismi oldu.

30 HAZİRAN SURVIVOR NİSA BÖLÜKBAŞI ELENDİ, SURVIVOR NİSA KİMDİR?

Survivor Nisa kimdir için voleybolcudur yanıtını verebiliriz. Eskiden tenis kariyeri de olan Nisa 2020 Survivor performansıyla göz dolduruyor. Kaç yaşında Survivor 2020 yarışmacıları arasında bulunan Nisa Bölükbaşı, performansıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Sempatik tavırlarıyla sevilen fakat bazen çocuk ruhuyla eleştirilen Nisa Bölükbaşı kimdir? Survivor Nisa kaç yaşında ve nereli?

SURVIVOR NİSA RESMİ INSTAGRAM HESABINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Survivor Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında bulunan Nisa Bölükbaşı da merak edilen isimler arasında. Küçük yaşlarda sporla ilgilenmeye başlayan yarışmacı kendini tanıttığı videoda rakiplerine meydan okuyor. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz pateniyle ilgilenen ve kendine has duruşuyla tüm dikkatleri üzerine çeken Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacısı Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte Survivor Nisa Bölükbaşı...SURVİVOR NİSA KİMDİR?

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.NİSA YARIŞMADAN AYRILIYOR MU, 59. BÖLÜM İZLE 


 

SURVIVOR YARIŞMASI NEREDE ÇEKİLİYOR?

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

Daha fazla göster
yukarı ok