Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-2)
MS
Tarih:
31 Ağustos 2022 Çarşamba 17:30
Lig:
Kupa
SKRA Czestochowa
1
Wisla Plock
3
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-3 | SKRA Czestochowa - Wisla Plock canlı skor burada - Maç Özeti
SKRA Czestochowa
Genel
İç saha
Dış saha
26.09.23
CUP
Polonia Warszawa
2-3
03.06.23
IL
Stal Rzeszow [D]
2-1
29.05.23
IL
Puszcza Niepolomice
0-3
22.05.23
IL
Chrobry Glogow [D]
1-0
12.05.23
IL
Gornik Leczna
0-1
07.05.23
IL
GKS Tychy
0-1
28.04.23
IL
GKS Katowice [D]
0-1
22.04.23
IL
Odra Opole
1-1
16.04.23
IL
Arka Gdynia [D]
0-1
08.04.23
IL
Resovia
0-5
26.09.23
CUP
Polonia Warszawa
2-3
29.05.23
IL
Puszcza Niepolomice
0-3
12.05.23
IL
Gornik Leczna
0-1
07.05.23
IL
GKS Tychy
0-1
22.04.23
IL
Odra Opole
1-1
08.04.23
IL
Resovia
0-5
17.03.23
IL
Wisla Krakow
0-3
05.03.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
1-0
19.02.23
IL
LKS Lodz
1-2
12.11.22
IL
Ruch Chorzow
1-1
03.06.23
IL
Stal Rzeszow [D]
2-1
22.05.23
IL
Chrobry Glogow [D]
1-0
28.04.23
IL
GKS Katowice [D]
0-1
16.04.23
IL
Arka Gdynia [D]
0-1
31.03.23
IL
Sandecja Nowy Sacz [D]
1-2
12.03.23
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
0-1
27.02.23
IL
Termalica Nieciecza [D]
1-0
13.02.23
IL
Chojniczanka Chojnice [D]
2-0
31.10.22
IL
Puszcza Niepolomice [D]
3-0
15.10.22
IL
Gornik Leczna [D]
3-0
Wisla Plock
Genel
İç saha
Dış saha
13.04.24
IL
Wisla Krakow
1-1
06.04.24
IL
GKS Tychy [D]
0-1
02.04.24
IL
Stal Rzeszow
1-2
15.03.24
IL
Polonia Warszawa [D]
2-2
11.03.24
IL
Gornik Leczna
2-1
02.03.24
IL
Termalica Nieciecza [D]
2-2
24.02.24
IL
GKS Katowice
2-1
17.02.24
IL
Lechia Gdansk [D]
3-1
10.02.24
IL
Resovia [D]
2-2
15.12.23
IL
Zaglebie Sosnowiec
2-0
13.04.24
IL
Wisla Krakow
1-1
02.04.24
IL
Stal Rzeszow
1-2
11.03.24
IL
Gornik Leczna
2-1
24.02.24
IL
GKS Katowice
2-1
15.12.23
IL
Zaglebie Sosnowiec
2-0
09.12.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
2-1
26.11.23
IL
Znicz Pruszkow
0-1
11.11.23
IL
Odra Opole
2-0
27.10.23
IL
Chrobry Glogow
2-1
07.10.23
IL
Arka Gdynia
0-3
06.04.24
IL
GKS Tychy [D]
0-1
15.03.24
IL
Polonia Warszawa [D]
2-2
02.03.24
IL
Termalica Nieciecza [D]
2-2
17.02.24
IL
Lechia Gdansk [D]
3-1
10.02.24
IL
Resovia [D]
2-2
05.11.23
IL
Motor Lublin [D]
2-2
21.10.23
IL
Miedz Legnica [D]
4-0
01.10.23
IL
Wisla Krakow [D]
0-0
28.09.23
CUP
GKS Tychy [D]
3-1
15.09.23
IL
Stal Rzeszow [D]
0-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.