Menajeri Beşiktaş için geliyor!

Beşiktaş stoper transferi yapacak. Valerien Ismael'in kefil olduğu Bazoer ile ilk temas kuruldu. Futbolcunun menajeri İstanbul'a davet edildi.

Haber; Sabah, Fotoğraf; Twitter
Abone Ol
Menajeri Beşiktaş için geliyor!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Temmuz 2022 10:34
Transferde öncelikli isimleri kadroya kattıktan sonra aceleci davranmayan Beşiktaş, savunma hattına da bir takviye yapmak istiyor. Teknik direktör Valerien Ismael'in kefil olduğu Riechedly Bazoer ile ilk temas kuruldu. Oyuncu için bu hafta sıcak gelişmeler yaşanacak.

BAZOER'İN MENAJERİNE DAVET

Hollanda ekibi Vitesse'den ayrılan Bazoer'in menajeri İstanbul'a davet edildi. Bu hafta içinde yapılacak görüşme transferde belirleyici olacak.

BEŞİKTAŞ'IN MAAŞ ÖNERİSİ NE KADAR?

25 yaşındaki futbolcuya Beşiktaş, 1.5 - 1.7 milyon Euro arasında bir imza parası önerecek. Bazoer'e ise 1.3 milyon Euro civarında bir teklif yapılması öngörülüyor.

ŞAMPİYONLAR LİGİ DETAYI

Öte yandan Şampiyonlar Ligi'ne kalınması durumunda ücret artış sözü verilecek. 1.84 boyundaki savunmacının değeri 5 milyon Euro civarında. Şu ana kadar beklediği teklifleri alamaması Beşiktaş'ın işini kolaylaştırıyor.

HEDEF İSPANYA KAMPINA YETİŞMESİ

Yönetim, kısa süre içinde bu transferi bitirip takımın İspanya kampına yetiştirmek istiyor. Transfer komitesi ve İsmael arasındaki bilgi alış verişi de her gün sürüyor.SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ