Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 4-1)
MS
Tarih:
23 Eylül 2022 Cuma 15:00
Lig:
Hazırlık Maçları
LASK
9
Amstetten
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 9-2 | LASK - Amstetten canlı skor burada - Maç Özeti
LASK
Genel
İç saha
Dış saha
21.03.24
1860 Münih [D]
0-1
15.03.24
BUN
Rapid Wien [D]
0-0
09.03.24
BUN
RB Salzburg
0-1
03.03.24
BUN
Altach [D]
0-0
24.02.24
BUN
Wolfsberger AC
0-1
18.02.24
BUN
Hartberg [D]
0-0
11.02.24
BUN
SK Austria Klagenfurt
2-2
02.02.24
CUP
RB Salzburg
2-3
26.01.24
Zeleziarne Podbrezova
2-3
26.01.24
Zeleziarne Podbrezova
2-0
09.03.24
BUN
RB Salzburg
0-1
24.02.24
BUN
Wolfsberger AC
0-1
11.02.24
BUN
SK Austria Klagenfurt
2-2
02.02.24
CUP
RB Salzburg
2-3
26.01.24
Zeleziarne Podbrezova
2-3
26.01.24
Zeleziarne Podbrezova
2-0
18.01.24
Lech Poznan
3-0
14.01.24
FCSB
1-3
14.12.23
UEL
Toulouse
1-2
25.11.23
BUN
WSG Tirol
1-0
21.03.24
1860 Münih [D]
0-1
15.03.24
BUN
Rapid Wien [D]
0-0
03.03.24
BUN
Altach [D]
0-0
18.02.24
BUN
Hartberg [D]
0-0
10.01.24
Hansa Rostock [D]
1-2
09.12.23
BUN
Austria Lustenau [D]
1-3
03.12.23
BUN
Austria Wien [D]
0-0
30.11.23
UEL
Liverpool [D]
4-0
12.11.23
BUN
BW Linz [D]
2-0
01.11.23
CUP
Kapfenberger SV [D]
5-6
Amstetten
Genel
İç saha
Dış saha
15.03.24
2.L
Admira Moedling
1-3
08.03.24
2.L
SV Stripfing [D]
0-2
01.03.24
2.L
Leoben
0-1
24.02.24
2.L
SW Bregenz [D]
0-1
17.02.24
2.L
Grazer AK
1-3
26.11.23
2.L
First Vienna FC
1-3
10.11.23
2.L
SV Horn [D]
3-1
04.11.23
2.L
FC Liefering [D]
2-2
01.11.23
CUP
Rapid Wien
1-5
27.10.23
2.L
Kapfenberger SV
1-1
15.03.24
2.L
Admira Moedling
1-3
01.03.24
2.L
Leoben
0-1
17.02.24
2.L
Grazer AK
1-3
26.11.23
2.L
First Vienna FC
1-3
01.11.23
CUP
Rapid Wien
1-5
27.10.23
2.L
Kapfenberger SV
1-1
06.10.23
2.L
Ried
2-3
27.09.23
CUP
Floridsdorfer AC
1-0
22.09.23
2.L
SV Lafnitz
1-2
08.09.23
Rapid Wien
1-6
08.03.24
2.L
SV Stripfing [D]
0-2
24.02.24
2.L
SW Bregenz [D]
0-1
10.11.23
2.L
SV Horn [D]
3-1
04.11.23
2.L
FC Liefering [D]
2-2
20.10.23
2.L
Floridsdorfer AC [D]
0-0
01.10.23
2.L
Sturm Graz II [D]
3-2
15.09.23
2.L
Dornbirn [D]
1-0
25.08.23
2.L
Admira Moedling [D]
3-1
13.08.23
2.L
Leoben [D]
1-0
28.07.23
2.L
Grazer AK [D]
3-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.