Arama Logo

Yazarlardan Galatasaray yorumları
5
YAZARLARDAN G.SARAY YORUMLARI

Hürriyet yazarları Güntekin Onay, Mehmet Arslan, Fırat Aydınus ve Uğur Meleke, Galatasaray ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Yazarlar, "Lider G.Saray da ilk yarısında sıkıntı yaşadığı Alanya’da Buruk’un oyuncu değişiklikleri sonrası kazandı. Nasıl buldunuz G.Saray’ın oyununu?" sorusuna cevap verdi.

YAZARLARDAN G.SARAY YORUMLARI
4
"KESKİN VİRAJDA GALİBİYET OKAN BURUK’A YAZAR"

GÜNTEKİN ONAY: Okan Buruk ilk 45 dakikadaki durgunluğu hemen tespit edip çözüm için değişiklikler yaptı. Kerem’in yerine sola geçen Barış Alper 2 gol atarken, 2. yarı sağ önde görev alan Ziyech süper bir golle maça damga vurdu, topun G.Saray’da kalmasını da sağladı. 2. yarı giren Kaan da son golün asistini yaptı. Buruk satranç ustası gibi taşlarla oynadı ve zor bir maçı farklı kazanmayı bildi. Keskin virajda alınan bu galibiyet kesinlikle Okan hocaya yazar.

\
3
"YİNE OKAN BURUK’UN İMZASINI ATTIĞI BİR HAFTA OLDU"

UĞUR MELEKE: Trabzon, Samsun, Ankaragücü ile G,Saray için belki de sezonun kırılma maçlarından biri. Çünkü Alanya 4 büyüğün üçüne puan kaybettirmişti, G.Saray için de zor bir deplasman olması mümkündü. İlk yarıda Alanya daha etkiliydi ama devre arası yine bir Okan Buruk sihri izledik. İki kanadını da tamamen değiştirdi, sağda Kaan-Ziyech, solda Köhn-Barış’la bambaşka bir G.Saray vardı 2. yarı sahada. Okan Buruk’un imza attığı bir hafta yine bence.

\
2
"HAMLELERİNİN NETİCESİNİ KEYİFLE İZLEMİŞTİR"

FIRAT AYDINUS: Okan Buruk hamlelerinin neticesini kulübeden keyifle izlemiş olsa gerek. Özellikle Barış Alper’in imzasını attığı 2. devrede G.Saray, Fatih Tekke ile çıkış yakalayan Alanya’yı farklı yendi. 4. golden sonra G.Saray’ın 4-5 oyuncu ile 3. bölgedeki baskısı da dikkatten kaçmadı.

\
1
"2. YARIDA SANKİ SİHİRLİ BİR EL DOKUNDU"

MEHMET ARSLAN: 2. yarı sanki sihirli bir el dokundu takıma. Okan Buruk’a bravo. Her hamleden karşılık aldı. Üstelik ‘Ülkesinden dönmez’ ve küskün denilen Ziyech’ten maksimum verimle başardı bunu. Bazen oyun ve takım sıkıştığında, kenardan hamle beklersiniz. Teknik adam takım üzerinde saygısını bu hamlelerle kazanır. Okan Buruk bu hamleleriyle mükemmel bir teknik adamlık sergiliyor. Alanya maçı onun zaferidir.

\