Arama Logo

Turgay Demir: "Yeni hoca Sergen Yalçın olur"
6
TURGAY DEMİR'DEN BEŞİKTAŞ YORUMU

Turgay Demir, Fotomaç'ta Beşiktaş'taki teknik direktör gündemini değerlendirdi ve Sergen Yalçın iddiasında bulundu.

TURGAY DEMİR'DEN BEŞİKTAŞ YORUMU
5
"UZUN ARAŞTIRMAYLA GELMEDİ"

"Beşiktaş'ın Santos tercihinin öyle uzun araştırmalar sonucu yapılmadığı zaten belliydi. Denize düşen yönetim boşta olan Portekizli'ye sarılmıştı. İlk maçlarında yeni bir heyecan getiren Santos sonrasında klasik savunmacı kimliğine dönüp, denenmişleri defalarca denerken ön tarafta doğru kurgu yapamadığı gibi savunmada da Tayyib Talha gibi bir yeteneği görmezden geldi."

\
4
"BÖYLE BİR ŞEY OLMADIĞI AŞİKAR"

"Bu şartlarda görevde kalması yeni sezonu da kaybetmek anlamına gelirdi ki Arat yönetimi geç de olsa doğruyu yaparak Portekizli'yle yolları ayırdı. Hocanın gidişi öncelikle Beşiktaş muhabiri kardeşlerimi bir tazminat komedisi filminde figüran yaptı ki sorma gitsin... Kime sorsan birkaç milyon eurodan bahsediyordu ki böyle bir şey olmadığı aşikardı."

\
3
"GARİP OLMAZ MIYDI?"

"Kaldığı hotelde süit daire istemeyen, eve geçince villa değil klasik daire alan bir teknik adam birkaç aylığına geldiği (Kendisi de biliyordu devam etmesi başarı şartına bağlıydı) Beşiktaş'la yaptığı anlaşmaya milyonlarca uero tazminat maddesi koydursa garip olmaz mıydı!"

\
2
"YENİ HOCA SERGEN YALÇIN"

"Peki kim gelecek!? Şimdi soru bu! 40 yıllık tecrübeyle çok net cevap vereceğim; yeni hoca Sergen Yalçın!.."

\
1
"NEDEN ANLAŞMAYALIM?"

"Birçok sebebi var, yönetimde çok kişi de böyle düşünüyor. Daha önemlisi Beşiktaş taraftarı sadece ve sadece Sergen hocaya kredi verir, yerli yabancı başka kimsenin uzun süreli kredisi olmaz! Bazı insanlar tedirgin, Samet Aybaba ile Sergen Yalçın anlaşabilir mi, diye soruyorlar! Bunu birkaç ay önce de sormuştum Sergen Yalçın'a, şöyle demişti: Samet Aybaba benim ağabeyimdir, neden anlaşamayalım. Herkes kendi işini yapar ve birbirine yardımcı olur. Bunun neyini tartışıyor insanlar!?"

\