Sporx Extra Arama Logo

Tümer Metin: "Fenerbahçe'de isyan ve coşku var"
8
TÜMER METİN'İN SÖZLERİ
Tümer Metin, Fenerbahçe'nin Gaziantep FK'yı 3-1 mağlup ettiği karşılaşmanın sonrasında TRT Spor'da mücadeleyi değerlendirdi. İşte Tümer Metin'in sözleri...
7
"PLAN VE OYUN ANLAYIŞI"
Emre Belözoğlu'nun kafasında oynatmak istediği hem plan, hem oyun anlayışından ışıltılar gördük. Hala eksikleri ve onarılması gereken yerler var.
6
"OYUN BİR TIK YUKARIDA"
Fenerbahçe'nin geçmiş haftalara oranla oyunda bir tık yukarıda olduğunu ifade etmemiz lazım. İlk yarı beğendim, ikinci yarıda oyuna göre, skora göre, duruma göre de reaksiyonları yerindeydi. Giren, çıkanlar da doğruydu.
5
"SANTRFORSUZ BİR OYUN"
Bugünkü oyun, mevcut oyunun üzerine inşa edilebilecek bir oyun. Tercih, santrforsuz bir oyun. Bugün kanattan devşirme Valencia ile başlıyor, 8-10 numara oynayacak orta sahalarla başlıyor.
4
"8-10 OYNAYABİLEN OYUNCULAR"
Sosa, 8-10 oynar, İrfan Can 8-10 oynar, Ozan 8 oynar, 10 meziyetleri var, Pelkas 8-10 oynar, Mert Hakan 8-10 oynar, hepsini bir arada gördük. Kenardan devşirme bir santrfor var.
3
"BİR SANTRFOR İLE TAM OLUR"
Valencia'nın zaman zaman santrforsuz oyuna adapte olmakta zorlandığını gördük. Bir santrfor desteğiyle tam Emre Belözoğlu'nun aklındaki oyun olacağını düşünüyorum.
2
"ÇIKABİLECEK EN İYİ OYUN"
Bu mevcut kadroyla, çıkabilecek en iyi 11 ile, çıkabilecek en iyi oyunla çıktı. Zorluk derecesi yüksek bir maç, hem kaybetmeye tahammülün yok, hem de içeride seni geri koşturabilecek, tehdit unsuru olan bir Gaziantep'e karşı.
1
"İSYANI VAR; COŞKUSU VAR"
Kotarılmış bir maç olarak bakmak lazım buna. 1-0 öndeyken 1-1'e geldiğinizde gösterilen reaksiyon da önemliydi. Emre Belözoğlu'nun dilinde bizlere ulaşan ifadelerden biri de duruma göre gösterilen reaksiyondu. İsyanı var, coşkusu var, oyunu da kısmen onarılmış bir oyun. Fenerbahçe, bu akşam için tamamdır.