Sporx Extra Arama Logo

Tümer Metin: "Erol Hoca'yı zor bir hafta bekliyor"
9
TÜMER METİN YORUMLADI
Spor yorumcusu Tümer Metin, Fenerbahçe'nin Ankaragücü'nü 3-1 mağlup ettiği karşılaşmayı TRT Spor'da yorumladı.
8
"HERKES MESUT'U DÜŞÜNÜYORDU"
Fenerbahçeli futbolcuların sahaya yansıyan konsantrasyonlarında bir sıkıntı olmadığı aşikar. Ama dün akşam yayın bittikten sonra gece yarım gibi bir Fenerbahçeli dostumla telefon görüşmesi yaptım ben. O, Ankaragücü maçını değil Mesut'un ne zaman oynayacağını, ne zaman forma bulacağını falan düşünüyordu. Ankaragücü o kadar düşünülür durumda değildi.
7
"FAZLA İŞ BIRAKMADAN İŞİ KURTARDILAR"
Hücum hattının hareketliliği, bu kadar eksiğe rağmen onların sahne alması, diğer oyunculara fazla iş bırakmadan işi kurtarmış olmaları önemliydi.
6
"EROL HOCA'YI ZOR BİR HAFTA BEKLİYOR"
Çarşamba günü Sivas'la oynuyor Fenerbahçe. Ozan cezalı, Mert Hakan cezalı, Sosa'nın durumu kritik. Gustavo'nun yanında kim oynayacak? Tolga Ciğerci uzun zamandır yok. Açıkçası Erol Hoca'yı zor bir hafta bekliyor.
5
"5'TE 5'İ YAPAN İKİLİ BOZULUYOR"
Erol Hoca, haftalardır Gustavo-Ozan ikilisini orta sahaya kurmuştu. Mert Hakan'ın, Sosa'nın oynadığı haftalar var. Zaman zaman Pelkas oraya çekildi. İkili, 5'te 5'lik seride yan yana oynayan ikiliydi. Çarşamba günü bozuluyor.
4
"PEROTTI, %100 KATKI VERDİ"
Perotti'nin oynadığı süre zarfında verdiği katkı yüzde 100 diyebiliriz. Zaten kontratı da performans üzerineydi, bunu biliyorduk. 8 ay kadar olmayacak gibi, çok zor olsa gerek.
3
"5 MAÇLIK PERİYOTTA DEĞİŞEN ŞEY..."
0-0 oyununun takım savunması önemli. Beşiktaş'ta yolun kat edilmesinde önemli olan şey, 0-0'daki oyunlardı. Abdullah Hoca, Trabzonspor'da ben gol yemeyeceğim dedi, tuttu orayı. Fenerbahçe'de de 0-0 savunması önemli. 5 maçlık periyotta değişen şey bu oldu. Bu akşam yenilen gol, lakayıtlık golü. Serdar yokken Sadık-Tisserand. Bugün 3-0 diye mi Lemos, yoksa bir de Lemos'u görelim diye mi?
2
"SZALAI İYİ BİR PANSUMAN"
Lemos'un gerçekten defansif zaafiyeti çok yüksek. İnanılmaz zaafları var. Tisserand - Szalai oynar muhtemelen. İyi bir pansuman oldu Szalai transferi oraya.
1
"KALİTE FARKI GÖRÜLÜYOR"
1-0'dan sonra kapat televizyonu git. Bitmiş oluyor zaten. 1-0'dan sonra kalite farkı hemen fark ediliyor maç içerisinde.