Sporx Extra Arama Logo

Tümer Metin: "Beşiktaş eldeki kuştan oldu"
8
TÜMER METİN YORUMLADI
Tümer Metin, Beşiktaş'ın evinde Karagümrük'e 2-1 yenilerek zirvede büyük avantajını yitirdiği mücadeleyi TRT Spor ekranlarında değerlendirdi. İşte Tümer Metin'in sözleri...
7
"HER ANI DOĞRU OYNAMALISIN"
Şampiyonluk sadece çıktın rakibine karşı oynadınla yakalanan bir şey değil, her anı doğru oynaman lazım. Bu akşam berabere bitse, Göztepe'yi kazandığın dakika rakiplerin ne yaptığına bakmayacaktın. Avantajdan dezavantajlı duruma geçmen eleştirilecek taraf.
6
"1-1 BİTİRMEK DE ÖNEMLİDİR"
Sezon içinde bu tip maçları oynadı Beşiktaş. Eldeki kuş, daldaki kuştan her zaman iyidir. Görüntü maçı eline aldığın bir görüntü değil, 1-1 olduğunda maçı öyle bitirmek de önemlidir, coşku hata yaptırdı. Sezon genelinde de yaptırdı.
5
"ŞAMPİYONLUK YAŞAMAZSAN SORUN"
Daha önce şampiyonluk yolundan geçmediysen, şampiyonluğu yakalamadıysan detaylar son derece önemli. Bu kadar şampiyonluğu olmayan oyuncu topluluğuyla sorun olur.
4
"STRES ANBEAN ÜZERİNE BİNDİ"
1-1 bitse maç, son maçı kazanırım ve şampiyon olurum diyeceksin. Şimdi son hafta 3-0 da kazansan kulağın İstanbul'da olacak. Oyunu da alamayınca stres anbean üzerine bindi Beşiktaş'ın.
3
"GÜCÜ ELİNDEN ALINMIŞ KADRO"
Sergen hocanın mevcut kadro içinde oyuna edebileceği hamle kalmadı, gücü elinden alınmış bir kadroyla mücadele ediyor.
2
"BU VİRAJDA KOLAY DEĞİL"
N'Koudou çıkıyor, Necip çıkıyor Rıdvan falan gidiyor. Ne hayal ettireceksin, çok kolay değil bu. Bu virajlarda kolay değil, bu virajlar tecrübeyle geçebileceğin virajlar.
1
"ELDEKİ KUŞTAN OLMAK ÜZÜCÜ"
Rakip 10 kişiyken, eldeki kuştan olmak bu akşamın üzücü tarafı Beşiktaş adına. Bunun hesabı yapılıyor şu anda. Galatasaray maçı için bir şey demem, tutabilirsin, tutamayabilirsin ama şu da var, oyunundan vazgeçmeyim demiş olabilirsin. Maç 1-0 olsa bugün, geride olsan, yüklen tabi, 2'yi yesen tamam ama 1-1 iken 2'yi yemeyeceksin.