Sporx Extra Arama Logo

Tugay Kerimoğlu'nun Beşiktaş-Alanyaspor maçı yorumları
6
TUGAY KERİMOĞLU'NUN YORUMLARI

Süper Lig'de Beşiktaş'ın Alanyaspor'u 3-0 yendiği maçı Tugay Kerimoğlu değerlendirdi. İşte Tugay Kerimoğlu'nun yorumları...

5
OĞUZHAN ÖZYAKUP DAHA İYİ

Oğuzhan Özyakup, Atiba Josef de Souza ile iyi oynadı. Biraz daha istekliydi. Bu bağlantıları doğru kuran üçlü sonrasında Oğuzhan kendini biraz daha bulmuş gibiydi. Sergen Hoca için bu bir artı.

4
BABACAR %100 HAZIR OLMADIĞINDAN...

%100 hazır olmayınca sıkıntı yaşıyorsunuz. Babacar inanılmaz bir fırsatı kaçırdı. Beşiktaş savunmasında anlaşmazlık yaşandı. Ersin çıkacak diye Vida koşusunu bıraktı. Ersin de çıkmaktan vazgeçti, tam topa gidemedi.

3
BABACAR VE CENK'İN FARKI

Kaçırdığınız her gol, sizde çöküşe neden olur. O pozisyon gol olsa, oyun başka bir hale gelebilirdi. Babacar ve Cenk Tosun hazır değildi. Ancak Cenk, Premier Lig'de aldığı kondisyon, kendini hazır tutmayı bilmesi farkı ortaya koydu. Babacar yere yatarak ara ara dinlenmeye çalıştı.

2
AUTA GİDİYORMUŞ GİBİ DAVRANDI

Marafona auta gidiyormuş gibi davrandı. Maçın başında da aynı şutu çekti, direkten döndü.

1
ATIBA 40'A KADAR OYNAR

Atiba 40'a kadar oynamalı. Sahada sırıtan bir görüntüsü yok. En güzel zaman. Donanımlısın, tecrübelisin. Nerde, ne yapacağını iyi biliyorsun. İlk futbola başladığı gibi kendini ispat etmek istiyor. Kendimden biliyorum. Yaş önemli değil.