Arama Logo

Tadic: "Yarı final zorunluluk"
7
DUSAN TADIC'İN AÇIKLAMALARI

Fenerbahçeli Dusan Tadic, Olympiakos ile oynanacak rövanş maçı öncesi basın toplantısında konuştu.

DUSAN TADIC'İN AÇIKLAMALARI
6
"İLGİNÇ BİR MAÇ OLACAK"

Tadic, "İlginç bir maç olacak. İki takım da çok kaliteli. İlk maç çok bireysel hata yaptık ama daha sonra iyi bir skorla ayrılmayı başardık. Onlardan daha iyi bir takım olduğumuzu taraftarımızın önünde göstereceğiz. Zor bir maç olacak ama turu atlamayı düşünüyoruz." dedi.

\
5
"YARI FİNAL ZORUNLULUK"

Sırp yıldız, sözlerine, "Biz her anlamda onlardan daha iyi olduğumuzu göstermemiz gerekiyor. Taraftarlarımızın önünde bunu göstermemiz gerekiyor. Fenerbahçe'yi yarı finale çıkarmak bizim için bir zorunluluk." diye devam etti.

\
4
"HARİKA ATMOSFER OLACAK"

Tadic, "Ben harika bir taraftarımız olduğunu düşünüyorum hatta gördüğüm en iyisi. Bunu olumlu anlamda kullanmamız gerekiyor. Büyük takımlarda olduğunuzda iyi şeyler olur, kötü şeyler olur. Taraftarımızı arkamıza almamız gerekiyor. Bu maçta da harika bir atmosfer olacağını ve birlikte bir şeyler başaracağımızı düşünüyorum." açıklamasında bulundu.

\
3
"EN ÖNEMLİSİ TAKIMIN BAŞARISI"

35 yaşındaki deneyimli yıldız, "Benim pozisyonumda oynuyorsanız önünüzde olan oyuncunun gol kralı olmasını istersiniz. Bizlerin en büyük hedefi önündeki santraforu en iyi şekilde beslemektir. Ama bizim için en önemlisi şu anda takımımızın başarılı olması." sözlerini sarf etti.

\
2
50. MAÇ İÇİN AÇIKLAMA

Tadic, Fenerbahçe'de 50. maçına çıkacak olmasıyla ilgili gelen sorunun ardından, "Böyle büyük bir kulüpte 50 maç oynamak güzel bir şey. Umarım takımı yarın yarı finale taşıyıp bu durumu daha da güzelleştirebiliriz." cevabını verdi.

50. MAÇ İÇİN AÇIKLAMA
1
"UMARIM AYNI HATALAR OLMAZ"

Nasıl bir Olympiakos bekliyorsunuz?

Dusan Tadic: "İlk maçta ilk 10 dakika iyi başladık. Net pozisyonlarımız vardı ama hatalar yaptık ve bizim için maçın durumu değişti. Umarım bu maçta aynı hataları yapmayız. Bu tarz takımlara karşı hata yaparsanız sizi cezalandırabiliyorlar. Olympiakos'a saygı duyuyoruz ama umarım biz daha iyi olduğumuzu gösteririz."

\