Sporx Extra Arama Logo

Sumudica: "Terim'le tanışacağım gün uyuyamadım"

Gaziantep FK'nın teknik direktörü Marius Sumudica, Rumen basınına konuştu.
6
SUMUDICA'DAN AÇIKLAMALAR
Süper Lig'de sezonu 8. sırada bitiren Gaziantep FK'nın teknik direktörü Marius Sumudica, Rumen basınına açıklamalarda bulundu.
5
"BİR TEKLİFİ GERİ ÇEVİRDİM"

Çok fazla söylenti vardı ama tek teklif Gaziantep'ten uzatma teklifiydi, dün de Körfez bölgesinden gelen bir teklifi geri çevirdim.

4
"TERİM'LE TANIŞACAĞIM İÇİN UYUYAMADIM"
Paradan daha önemli şeyler var. Avrupa'dan ayrılmal istemiyorum. Türkiye beni daha güçlü bir hale getirdi.Burada Fatih Terim'e karşı maça çıktım. Galatasaray maçından önce onunla tanışacağım için uyuyamadım, gözüme uyku girmedi.
3
"TÜRKİYE LİGİ ÇOK ZORLU"
Türkiye Ligi çok zorlu, milyonluk oyuncular var. Yılda 2-3 milyon euro maaş alıyorlar. Burada kendinizi tam bir teknik direktör gibi hissediyorsunuz.
2
"HER GALİBİYET 500 BİN € DEMEK"

Sekizinci olmamız kulübün bütçesi için de önem arz ediyor. Her galibiyet TFF'den gelecek 500 bin euro demek. Başarılı bir dönem geçirdik. Bir yıllık sözleşmem var. Sanırım Astra'dan sonra ilk kez bir takımda 1 yıldan fazla kalacağım.

1
"PANDEMİDEN SONRA BAŞARILIYDIK"
Koronavirüs arasından sonra başarılı bir dönem geçirdik. Taktiksel çalışmalara ve oyunculara fazla yükleme yapmadan çalışma yapmaya önem verdik.