Arama Logo

Sinan Engin'den Adana Demirspor - Fenerbahçe yorumu
14
SİNAN ENGİN'İN DEĞERLENDİRMELERİ
Sinan Engin, Beyaz TV'de çok konuşulan Adana Demirspor - Fenerbahçe maçında çıkan tartışmalı kararlarla ilgili konuştu.
13
"KOSKOCAMAN KULÜP NEDEN ÇEKİLSİN"
"Fenerbahçe kulübü çekilsin diyenler var. Fenerbahçe'yi seyretmekten mahrum edebilir mi kimse? Buna yönetim kurulu falan da karar veremez. Koskocaman Fenerbahçe maçlara çıkmasın, puanlar silinsin falan filan, böyle bir şey olabilir mi? Dünyanın en saçma şeyi bu. Çıkıp başka bi ligde oynasınlar o zaman, olamaz böyle bir şey"
12
"ERDEN TİMUR KONUŞMADAN ÖNCE VE SONRA"
"Ligi ikiye ayırmak lazım, bir Galatasaray Erden Timur konuşana kadarki lig, bir de konuştuktan sonraki lig var. Erden Timur konuşana kadar Galatasaray'ın 3-4 maçta hakkı yendi. Ne devletle, ne bir kimseyle işim yoktur benim, ihalemle yoktur. Ben ne görürsem onu söylerim."
11
"GALATASARAY BİLEĞİNİN HAKKIYLA KAZANIYOR"
"Erden Timur bunu söyledikten sonra Galatasaray'ın oynadığı futbol düzeldi, forma girdi. Bundan sonra Galatasaray'ın hakem katkısı yaşadığı maç olarak sadece son Ümraniye maçı olabilir yüzde 10, onun dışında Galatasaray takımı maçlarını aslanlar gibi bileğinin hakkıyla almıştır"
10
"HAFİF İTMELER HER TAKIMA OLUR"
"Beşiktaş, Fenerbahçe maçları, Başakşehir maçı. 3-4-5 atıyor. Galatasaray'ın buraya gelmesi hakemlerle falan değil oynadığı futbolla. Hafif itmeler herkese olmuştur her takıma."
9
"BATSHUAYI'NİN PENALTISINI METİN ŞENTÜRK VERİRDİ"
"Son maçta Fenerbahçe'nin hakkı büyük ölçüde yenmiştir. Bana göre Samet'in pozisyonu yüzde 70-80 penaltı. Batshuayi'nin pozisyonunu tartışmaya bile gerek yok zaten penaltı. Metin Şentürk bile görse verir derler ya, onun gibi"
8
"HER KURAL DOĞRUDUR DİYE BİRŞEY YOK"
"Bu hakemler kurallara çok fazla takılmaması gerektiğini düşünüyorum. Her kuralı uyguluyor musunuz yani. Her kural doğrudur diye birşey de yok. Ali Palabıyık kardeş, kuralı uyguluyorsun, ceza sahası içinde bir rakibini yaka paça indirebilirsin yazmıyor değil mi? Tamam. Mert Hakan'ın golünün neden iptal edildiğini anlamadım. Yayıncı kuruluş Joe Biden'ın raporunu açıklayacakmış gibi gizliyor, hiç göstermiyor birşeyi. Hakem efendi izlemeye giderse görüyoruz"
7
"BU KADAR GÜZEL GOL NASIL İPTAL EDİLİR"
"Bu kadar hayat memat meselesi olan bir kararda sen nasıl VAR'a gitmezsin ya. Bu kadar güzel bir golü nasıl iptal edersin. Bu vuruşun hatırına dersin ki gidip bakayım bir ya. Bir futbolcu top yukarıdan aşağıdan gelirken bu çocuğun eli yanda, istemdışı kolunu görmüyor ama çarpıyor eline. Kol açık olur avantaj sağlar tamam. Bu çocuk elini poposuna mı soksun. Bunların hepsi artniyettir"
6
"SABRİ ÇELİK BOMBAYI KOYDU VE GİTTİ"
"Sabri Çelik Türk futbolunun altına bombayı koyup öyle gittin. Ali Palabıyık Adana Demirspor - Fenerbahçe maçına verilebilecek bir hakem midir? Adana Demirspor'un başkanı sivri konuşmalarıyla bilinen ve hakemlere haklı sözler söyleyen bir hakemdir. Bu maçla ilgili açıklamalarına katılmıyorum o ayrı"
5
"SİZİ İŞTE BÖYLE KULLANIP BIRAKIYORLAR"
"Ben artniyet arıyorum burada. Ali Palabıyık bu maçta Fenerbahçe'nin hakkını yedin. Yazık değil mi hakemliğin bitecek. Sizi kullanıp bırakıyorlar işte böyle şimdi de öldün geçmiş olsun"
4
"EY MHK, SİZİN ESERİNİZ BU İŞTE"
"Uçakta Fenerbahçeli taraftarların hakemlere söyledikleri var. Bir şey de söyleyemiyorlar orada. Mecazi anlamda öldürüyorsunuz insanları. Orada koca adam, kendinden çok küçük insanlardan böyle laflar işitmek zorunda kalıyor. Ey MHK sizin eseriniz bu işte, bu çocukları bu hale siz getiriyorsunuz"
3
"SON KEZ VAR KAYITLARINI YAYINLAYIN"
"Mehmet Büyükekşi, sizi hayatımda 1 kere gördüm. Eğer Fenerbahçe kulübü biraz gücünüz varsa Mert Hakan pozisyonunda VAR konuşmalarını son olarak yayınlayın. Eğer biraz gücünüz varsa yaptırın bunu. Koray Gencerler nasıl davet etmezsin sen ya burada Ali Palabıyık'ı. Küçücük pozisyonlara gidiyorsunuz buna gitmiyorsunuz"
2
"FENERBAHÇE'YE OPERASYON YAPILMIŞTIR"
"Sayın Lale Orta hanımefendi. Beni Ali Palabıyık konusunda ikna edin lütfen. Türkiye'ye kalıcı yabancı VAR hakemi getirin daimi olarak. Bu hakemler çok TFF Başkanı, MHK Başkanı yediler. Söylüyorum, söylemedi demeyin. Fenerbahçe'ye operasyon Adana Demirspor maçında hakemler, VAR falan hepsiyle birlikte yapılmıştır"
1
"GALATASARAYLILAR SEVİNMESİN"
"Galatasaraylı arkadaşlar siz şimdi elinizi sıvalıyorsunuz, izliyorsunuz. Yarın öbür gün sizin de başınıza gelirse siz de üzülürsünüz. Ali Palabıyık'ın bu maça atanması Sabri Çelik MHK'sının bir bombasıdır"