Sporx Extra Arama Logo

Sergen Yalçın'dan uyarı: "Ortada biten bir şey yok"
5
BEŞİKTAŞ'TA TEDBİRLER ARTTI

Galatasaray’ın bay olduğu haftada Alanyaspor karşısında alınan galibiyet hem de Fenerbahçe’nin, Malatya deplasmanında bıraktığı iki puan, Beşiktaş’ın keyfini yerine getirirken,  Galatasaray'ın sahasında Fatih Karagümrük'e takılmasıyla tedbirler daha da arttı.

4
ERZURUM DEPLASMANI ALARMI

Teknik direktör Sergen Yalçın, bu haftaki Erzurum deplasmanından eli boş dönülmemesini istedi.

3
"BAHANEMİZ OLAMAZ"

Milliyet Gazetesi'nden Serdar Sarıdağ'ın haberine görre; Erzurum’un, hava ve saha şartlarının, kendisini ilgilendirmediğini ve takımın oyun kurgusunun sahaya yansıtılması gerektiğini tüm takıma aktaran siyah - beyazlı teknik adamın, “Aytemiz Alanyaspor maçında kendi oyunumuzu sahaya yansıttık ve bu maçta da aynı sistemin sahada olması gerektiğini söylüyorum. Biz oyunumuzu oynarsak diğer etkenler bahanemiz olamaz. Olmamalı da..." dedi.

2
"TELAFİSİ OLMAYAN HAFTALAR"

Sergen Yalçın'ın ayrıca, "Artık telafisi mümkün olmayan haftalara yaklaşıyoruz. Elimizdeki bu küçük avantajı korumamız gerek. Çünkü bizi çok daha zor maçlar bekliyor. Ortada ne biten bir şey var ne de gelen şampiyonluk. Hedefimiz için daha çok yolumuz var. Kazanarak arayı biraz daha açmalıyız.” diye konuştuğu bildirildi.

1
"DİKKATLİ OLMALIYIZ"

Bundan sonra rakiplerin ne kaybettiğine değil Beşiktaş’ın neler kazandığına bakmanın daha doğru olduğunu da paylaşan teknik direktör Sergen Yalçın, ligin dibindeki takımlarla oynayacakları maçlara, çok dikkatli hazırlanılması gerektiğini ifade etti.