Arama Logo

Sergen Yalçın taraftara seslendi: "Şampiyon takımımız yine başaracak"

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, sakatlıklar nedeniyle endişeli olan siyah beyazlı taraftarlara seslendi.
6
TARAFTARA SESLENDİ

Sergen Yalçın, sakatlıklar nedeniyle endişeli olan siyah beyazlı taraftarlara seslendi.

5
"GÖREVLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YERİNE GETİRDİLER"

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, kulüp tarihinin en büyük kadro krizine yol açan sakatlıklar nedeniyle kimseyi suçlamalarının mümkün olmadığını, gerek futbolcuların gerekse teknik ekip ve doktorların görevlerini en iyi şekilde yerine getirdiğini söyledi.

4
"KİMSEDEN BİR ŞİKAYETİMİZ YOK"

Futbol kamuoyunda bu konuda oluşan soruların yersiz olduğunu ifade eden Yalçın, “Öncelikle şunu söyleyeyim; bu sakatlıkların ne antrenmanla ne kondisyonerle ilgisi var. Futbolcular da kendilerine çok iyi bakıyor. Kimseden bir şikayetimiz yok” diye konuştu.

3
"ŞAMPİYON TAKIMIMIZ YİNE BAŞARACAK"

Sakatlıkların çoğunun adale kaynaklı olduğuna dikkat çeken Yalçın, “Bunun sebeplerini araştırıyoruz. Taraftarımız sakin olsun, her şey düzelecek. Geçen sezon Beşiktaş’ı şampiyon yapan ekip yine başaracaktır” ifadelerini kullandı.

2
EMİRHAN, BERKAY VE EGE KADRODA

Bu arada Ajax maçı için dün Amsterdam’a giden Beşiktaş kafilesinde 17 futbolcu yer aldı. Sergen Yalçın, son Altay karşılaşmasında oynattığı Serdar Saatçi’nin yanı sıra, genç futbolculardan Emirhan Delibaş, Berkay Vardar ve Demir Ege Tıknaz’ı da kadroya aldı.

1
AJAX MAÇINDA OYNAYAMAYACAK BEŞİKTAŞLILAR

Atiba Hutchinson, Mehmet Topal, Miralem Pjanic, Rachid Ghezzal, Welinton, Domagoj Vida, Kevin N’Koudou, Necip Uysal, Alex Teixeira, Cyle Larin, Francisco Montero (Hürriyet)