Sporx Extra Arama Logo

Şansal Büyüka: "Emre Belözoğlu, Vedat'ı aradı"

Şansal Büyüka, Milliyet gazetesindeki yazısında Fenerbahçe'nin performansını ve son durumunu değerlendirdi.
8
ŞANSAL BÜYÜKA'DAN F.BAHÇE DEĞERLENDİRMESİ

Şansal Büyüka, Milliyet gazetesindeki yazısında Fenerbahçe'nin performansını ve son durumunu değerlendirdi. Büyüka'nın yazısının tamamını Milliyet gazetesinin 23 Şubat 2021 tarihli nüshasını satın alarak okuyabilirsiniz.

7
"EMRE BELÖZOĞLU, VEDAT'I ARAMIŞ"

Emre Belözoğlu, Lazio‘da oynayan Vedat Muriç‘i aramış, “Alo... Ben Emre Abin” demiş. Son dönemlerin transferde iş bitiren sanki büyülü bir lafı bu... Ama telefonların doğru adreslere gitmesi çok önemli... Demek ki Fenerbahçe yeni sezon için Vedat Muriç‘i düşünüyor. Şimdiki santrforlara bakarsanız; Vedat Muriç 50 bin defa daha iyi...

6
"VEDAT YETMEZ! EN AZ 20 GOL"

Ama Fenerbahçe‘nin futbol genlerine bakarsanız, Vedat Muriç yetmez. Fenerbahçe santrforu taksimetreyi 20 golden açacak, üstüne sayacak. Vedat Muriç’in en iyi sezonunda 15 golü var. Ortalamaya vurursanız 15‘in de altında... Hadi biz yanılıyoruz diyelim, sayıların yanılma şansı yok.

5
"1. SINIF KADRO, 2. SINIF SANTRFORLAR"

Fenerbahçe, birinci sınıf oyunculardan kurulu, ikinci sınıf santrforlara sahip bir takım... Ligin ilk yarısında bu çok belli olmasına rağmen, birinci sınıf bir golcü almayarak, şampiyonluk yarışında takıma en büyük darbeyi kendileri indirdi.

4
"MESUT'U ÇIKARTMAMAK DELİLİK"

11 ay bir maç oynamayan Mesut Özil‘i 90+6 dakika maçın içinde tutmak delilik değil mi? Üstelik Mesut Özil, “Beni çıkartın” diye bağırırken...

3
"BİR ŞANS VERİLMEZ Mİ?"

Frikik oluyor, Caner, Mesut, Valencia topun başında... Sosa’nın çatala çatala taktığı frikikleri daha unutmadık. İyi oynar-kötü oynar ama frikik konusunda bir şans verilmez mi?

2
"HER ÇIKAN ELİNİ KOLLUNU SALLAYARAK"

Fenerbahçe’de takımda, sahada bir otorite var mı? Her çıkan elini-kolunu sallayarak, söylenerek çıkıyor da...

1
"BUNUN ARTIK BAHANESİ YOK"

Fenerbahçe’de bu sezon Ali Koç‘un üçüncü başkanlık yılı... Birinci yılın yarısında geldi, o sezon sayılmaz. İkinci yılında ısınma turundaydı, fazla kusurlu bulunmaz. Üçüncü yılında, yani bu yıl da karavana atarsa... Bunun da artık bahanesi olmaz.