Sporx Extra Arama Logo

Rıdvan Dilmen: "Fenerbahçe'nin Dani Alves'i olur!"
9
DİLMEN'DEN YORUMLAR
Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin 3-1 kazandığı Ankragücü karşılaşmasını NTV'de değerlendirdi.
8
"5 PUAN DA BEN ATAYIM DİYEBİLİR"
Beşiktaş'ın kazanmasından sonra 5 puan fark da ben atayım diyebilir Fenerbahçe. Galatasaray muhakkak toparlayacaktır. Öyle bir periyoda giriliyor ki, Fener, Sivas'a gidiyor sonra içeride kazanma ihtimali yüksek 2 maç oynuyor. Fenerbahçe bunların hepsinin hesabını yapıyordur.
7
"MESUT, MAÇIN ÖNÜNE GEÇMİŞ"
Mesut Özil, bu maçın ve derbinin önüne geçmiş. Oyuncuları olumlu etkilemiş. Fenerbahçe, 2-0'dan sonra 3'ü 4'ü aradı. Coşkulu, istekli oyunla maçı kazandı ve 38'i cebine koydu Fenerbahçe.
6
"WEBO, SOW, KUYT, EMENIKE GİBİ"
Thiam, Samatta, Valencia kim oyuna girdi? Cisse. Şampiyon olduğu sene Webo, Sow, Kuyt, Emenike vardı. Bazı hocalar direkt kanat oyuncularıyla oynamayı severler. Kimisi de santrforu kanatlara evirir. Sergen Yalçın, Larin'i yapmıştı. Bunun dezavantajları da var avantajları da var. Avantajı fizik gücüyle öne çıkarırsınız.
5
"SERDAR'LA BAŞLADIĞINDA 'EYVAH' DİYORSUN"
Tisserand'ın geldiği günden beri en iyi maçını gördüm. Serdar'la başladığında eyvah diyorsun, kaçta çıkar acaba. 3 kere yattı 4.'de çıktı. Canı çok acıyor onun. Eren Derdiyok'un da canı çok acırdı.
4
"NAZIM, 5 SENEYİ GARANTİLEDİ"
Nazım bana göre Fenerbahçe'nin 5 senesini kapattı. Nazım çok diri. Ver alları yapmaya çalışıyor ama o da olsa Dani Alves olur. Gökhan da tecrübeli, daha fazla abilik yapmaya başladı.
3
"BU ARZU G.SARAY'DA YOK"
Fenerbahçe güzel, 3 attı ama 2-0 da düşebilirdi. Ancak taraftarın oh be raahatız havası yok. Ankaragücü takımı, bugün gol yedikten sonra maçı bıraktı. Fenerbahçe'nin arzusu, coşkusu, konsantrasyonu görülüyor. Fenerbahçe ve Beşiktaş'taki oyuncuların arzusu, Galatasaray'dakilerde yok.
2
"HAKEM, TEMİZ MAÇ YÖNETTİ"
Ligimiz artık çok farklı. İkinci gol, bana göre gol. Hakemi beğendim, temiz maç yönetti.
1
"TEBRİK ETMEK LAZIM"

Takımlar, bu koronavirüs dönemindeki aksiliklere rağmen maksimumunu vermeye çalışıyor. Bunun ötesi yok. Bizim vatandaşlarımız da uyum göstermeye çalışıyorlar. Kulüpleri, federasyonu, kulüpleri tebrik etmek lazım. Sağlık çalışanlarını tebrik etmek lazım.