Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Porto, Fenerbahçeli yıldız için geliyor!
6
PORTEKİZ DEVİ, F.BAHÇE'NİN YILDIZINA GELİYOR

Teknik Direktör Jorge Jesus yönetiminde hem ligde hem de Avrupa'da başarılı bir futbol sergileyen Fenerbahçe'de futbolcular Avrupa ekiplerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Portekiz devinin, sarı-lacivertli ekibin yıldızı ile ilgilendiği iddia edildi.

5
TRANSFER HAREKETLİLİĞİ BAŞLADI

Kadıköy'de aldığı 2-1'lik Giresunspor yenilgisine rağmen Dünya Kupası arasına en yakın takipçisi Galatasaray 'ın 2 puan önünde lider giren Fenerbahçe 'de transfer hareketliliği başladı. Kanarya'da gelecek oyuncular kadar gidecek isimler ve teklif getirecek isimler de bir hayli önem taşıyor.

4
SANTA CLARA'DAN GELDİ

Fenerbahçe’nin bu sezonki ilk transferlerinden biri Lincoln olmuştu. Jorge Jesus, Portekiz’de yakından bildiği 24 yaşındaki orta saha oyuncusunu özellikle istemiş, Sarı-Lacivertliler 3.5 milyon Euro karşılığında Santa Clara ile anlaşıp işi bitirmişti.

3
SÜRECİ YAKINDAN TAKİP ETTİ

Lincoln için Fenerbahçe harekete geçtiğinde, Porto da süreci yakından takip etti. Ancak Mavi-Beyazlılar’ın, Sambacı’nın büyük takım baskısını kaldıracağı konusunda şüpheleri olduğu için hamle yapmadığı öğrenildi. Lincoln, Fenerbahçe’deki performansıyla kısa sürede Porto’nun bu konudaki endişelerini ortadan kaldırdı.

2
OLUMLU RAPOR

Portekiz ekibinin gözlemcilerinin, 24 yaşındaki oyuncunun Sarı-Lacivertli forma altında büyük takım baskısından etkilenmeden oynadığı yönünde rapor hazırladığı kaydedildi.

1
OCAK AYINDA KAPIYI ÇALACAKLAR
Arda Güler, Miguel Crespo, Ferdi, Altay Bayındır gibi isimler için ocakta teklif gelmesi beklenirken, Porto sayesinde bu oyuncuların arasına Lincoln de eklendi. Portekiz ekibinin ocak ayında Fenerbahçe’nin kapısını çalması bekleniyor. (Fanatik)