Arama Logo

Osman Şenher: "Galatasaray 3 isimle anlaştı!"
5
OSMAN ŞENHER'DEN DEĞERLENDİRME

Osman Şenher, Milliyet'te Galatasaray'ın transfer gündemini değerlendirdi ve 3 isimle anlaşma sağlandığını söyledi. Şenher'in yazısının tamamına gazeteden ulaşabilirsiniz. İşte Osman Şenher'in yazısından satır başları...

OSMAN ŞENHER'DEN DEĞERLENDİRME
4
"ICARDI'NİN AKLI TÜRKİYE'DE"

"Bu kadar transfer yapıldı, hepsi nokta atışıydı. Herkes burada Yusuf Demir’i örnek gösterebilir. Ama o da yabancı kısıtlaması olmasa yıldızdı. Torreira tatile gidiyor ‘Ne zaman dönmemi isterseniz, hemen gelirim’ diyor. Rachica, ‘Ne olur benim bonservisimi alın. Türkiye’de ailem ve ben çok mutluyuz’ diyor. Icardi, Türkiye’de yaşamak istediğini söylüyor. Çıkan haberlere sakın inanmayın. Evet, kendisini isteyen birçok kulüp var. Eşi ve menajeri Wanda Nara fiyat yükseltmek için twetler atıyor, olumsuzlukları ortaya koyuyor, ama Icardi’nin aklı Galatasaray ve Türkiye’de."

\
3
"TÜRKİYE CENNET GİBİ GELDİ"

"PSG’de Neymar, Mbappe ve Messi ile yaşadığı sorunların ardından Icardi’ye sarı-kırmızılı kulüp 'cennet' gibi geldi. Hakkını yemeyelim Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Arjantinli golcünün bonservisini almak için kendisinin ve çevresindekilerin bütün imkanlarını kullanıyor."

\
2
"3 TRANSFERLE ANLAŞMIŞLAR"

"Peki gelecek sezon için neler olacak? Tabii ki takımdan ayrılanlar olacak. Ama benim kulağıma gelen haberlere göre alternatifleri hazır. Bir orta saha ve bir defans oyuncusu ile anlaşmışlar. Müthiş bir de sol bek ile el sıkışmışlar. Bu sol beki de önümüzdeki sezon Kazımcan, Sacha Boey olacak diye övüyorlar."

\
1
"TRANSFERLER GEÇ KALMASIN DİYE UĞRAŞIYORLAR"

"Yeni sezon hazırlıkları 27 Haziran’da başlayacak, 28 Temmuz’da da Şampiyonlar Ligi eleme turunda ilk maç oynanacak. Transferler geç kalmasın, her şey bu tarihe kadar belli olsun diye yönetim var gücüyle çalışıyor. Başta Başkan Dursun Özbek olmak üzere bütün idareciler, 'gelecek sezon daha iyi bir Galatasaray izleteceğiz bu büyük taraftara' diye söylemlerde bulunuyorlar.

\