Arama Logo

Okan Buruk'tan Fenerbahçe yanıtı!
11
OKAN BURUK'UN AÇIKLAMALARI
Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Alanyaspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu. İşte Okan Buruk'un sözleri...
OKAN BURUK'UN AÇIKLAMALARI
10
İLK YARI BİRAZ UYUDUK!
"İlk yarı aslında biraz daha yavaş oynadık. Daha hızlı oynayabilirdik. Rakip boşluklar verdi ama ilk yarı biraz uyuduk. İkinci yarı ile birlikte daha çok rakip kaleye gittik. Golü hissettiğimiz dakikalar başladı. Barış Alper Yılmaz, Hakim ve Mauro'nun golleriyle maçı kazandık. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. İlk golü bulduk, özgüven arttı ve maç değişti. 2-0 sonrası maçı bitirdik. Önemli bir takıma karşı kazandık ve gol yemeden bitirdik. Rakip 10 kişi kaldıktan sonra zaman zaman eşleşmelerde sıkıntılar oldu. Önemli bir galibiyet, oyuncularımı tebrik ederim. Alanyaspor da iyi takım, onlara da başarılar."
İLK YARI BİRAZ UYUDUK!
9
KEREM AKTÜRKOĞLU AÇIKLAMASI
"Kerem Aktürkoğlu değerli bir oyuncumuz. Taktiksel bir değişiklik yaptık. Çok önemli oyuncularımız, geniş bir kadromuz var. Üzülmeler olabilir. Her oyuncuyu oynatamıyorum. Bu benim için manevi olarak zor. Hepsini oynatmak istiyoruz ama tercihler de yapmak lazım. Her şeyden önemlisi takım başarısı."
KEREM AKTÜRKOĞLU AÇIKLAMASI
8
ŞAMPİYONLUK YORUMU
"Son 6 hafta, daha çok kenetleneceğiz. Önemli olan Galatasaray'ın başarısı. İyi oyunculara, iyi insanlara sahibiz. Aynı ciddiyetle şampiyonluğu yakalamak istiyoruz."
ŞAMPİYONLUK YORUMU
7
FENERBAHÇE SÖZLERİ!
"Fenerbahçe ile Süper Kupa'yı oynasaydık, bu maça daha iyi başlayabilirdik. Uzun aralar bazen sıkıntı olabiliyor. İkinci yarı daha hızlı, ruhumuzu koyarak başlamamız gerektiğini söyledik. Bunu yaptık. Rakibimize bakmıyoruz. Kendi maçlarımızı kazanmaya odaklanıyoruz. Her takım puan kaybedebilir. Amacımız kendi maçlarımıza odaklanmak, kazanmak. Şampiyonluğu tekrar istiyoruz."
FENERBAHÇE SÖZLERİ!
6
FATİH TEKKE AÇIKLAMASI

Fatih Tekke şanssız bir şekilde dışarı gönderildi. Alanı terk etti diye oldu sanırım. Kalite ve karakter olarak sevdiğimiz biri. Ona da geçmiş olsun.

FATİH TEKKE AÇIKLAMASI
5
HALİL UMUT MELER ÖRNEĞİ

Halil Umut Meler ve ekibi Avrupa'da mükemmel maç yönetti. Orada böyle yönetiyorlarsa, demek burada bir sorun var.

HALİL UMUT MELER ÖRNEĞİ
4
"TEK SORUN HAKEM Mİ?"

Türk futbolunda her şey mükemmel değil, sadece onlar kötüymüş gibi gösteriliyor. Objektif bakmak lazım, yöneticiler de kendilerini sorgulamalı.

\
3
SÜPER KUPA MAÇI VE GOL ANI!

Süper Kupa sonrası net bir açıklamam olmadı. Ağzımdan bir şey yazıldığında inanmamak lazım. Rakibimizin nasıl başlayacağını bilmiyorduk. Rakip duruyorsa, topun dışarı atılması ya da rakibe atılmasını söyledik. Oyun başladı, rakip de normal başlayınca; devamında bir gol geldi. Gazetelerde çıkan haberler benim sözlerim değil. Ya basına konuşurum ya da GS TV'ye.

SÜPER KUPA MAÇI VE GOL ANI!
2
YABANCI HAKEM CEVABI!

Sahada yabancı hakem olur, sorun değil. TFF'nin kararlarına uymak zorundayız. Erden Bey'in esprisi var, robot hakem olsa, ona da tamam diyeceğiz. 5-6 sene önce yabancı hakem gelsin' ilk diyen benim. Sanırım Akhisar dönemiydi.

YABANCI HAKEM CEVABI!
1
TÜRK HAKEMLERİ YORUMU

Türk hakemlerine de güvenmemiz lazım. Genç bir hakem vardı bu maçta, iyi bir maç yönetti. VAR odasının güçlü olması, sahadaki hakemlerin işini kolaylaştıracak. Bizim için fark etmiyor. Uzun yıllar Türk futbolunu nasıl daha iyi ileriye götürürüz? Bunu düşünmek lazım.

TÜRK HAKEMLERİ YORUMU