Arama Logo

Okan Buruk için sözleşme planı!
6
GALATASARAY'DA SIRA OKAN BURUK'TA

Galatasaray’da cuma günü 5 futbolcunun katıldığı ve gövde gösterisine dönen imza töreninin ardından, teknik direktör Okan Buruk’un sözleşmesinin uzayıp uzamayacağı merak konusu oldu.

GALATASARAY'DA SIRA OKAN BURUK'TA
5
SEZON BİTMEDEN İSTEMEDİ

Önceki sezon Galatasaray’ın başına geçen ve ilk senesinde şampiyonluk yaşatan Buruk ile birer yıllık anlaşma yapılıyordu. Galatasaray'da bu sezon da mutlu sona yakın olan genç teknik adamın bütün konsantrasyonunun şampiyonluk olduğu belirtildi. Buruk’un sezon bitmeden kontrat konusunda talepte bulunmadığı öğrenildi.

SEZON BİTMEDEN İSTEMEDİ
4
BÜYÜK TAKDİR GÖRDÜ

Sarı-kırmızılı kulüpte mayıs sonunda seçim olacağı için yönetimin böylece elini rahatlatmak isteyen Buruk’un bu hareketinin çok büyük takdir gördüğü bildirildi.

BÜYÜK TAKDİR GÖRDÜ
3
İKİ YILLIK SÖZLEŞME

Galatasaray’da Başkan Dursun Özbek’in yeniden seçilmesi halinde bu sefer Okan Buruk ile bir senelik değil, iki yıllık sözleşme yapmak istediği ortaya çıktı. Başarılı teknik adama hatırı sayılı bir zam yapılacağı da belirtildi.

İKİ YILLIK SÖZLEŞME
2
GALATASARAY PERFORMANSI

Okan Buruk, Galatasaray’ın başında 50 maça çıkarken, çok başarılı bir grafik ortaya koydu. Ligde oynadığı 32 karşılaşmanın 28’ini kazanan sarı-kırmızılıların teknik patronu 3 beraberlik alırken, sadece bir yenilgi gördü. Toplamda 38 galibiyete imzasını koyan başarılı çalıştırıcı, Şampiyonlar Ligi’nde 3, Avrupa Ligi’nde de bir mağlubiyet yaşadı. Okan Buruk, Türkiye Kupası’nda da Karagümrük’e 2-0 mağlup olarak elendi.

GALATASARAY PERFORMANSI
1
SEÇİM TARİHİ NE ZAMAN?

Galatasaray’da, olağan seçimli genel kurul toplantısının tarihi belli oldu. Seçimin, 18 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00’da Galatasaray Lisesi’nde, yeterli çoğunluk olmadığı takdirde de ikinci toplantının 25 Mayıs Cumartesi günü aynı yer ve saatte yapılacağını açıkladı. [Milliyet]

SEÇİM TARİHİ NE ZAMAN?