Arama Logo

Okan Buruk, hücumda ideali arıyor!
7
OKAN BURUK DEĞİŞİKLİK YAPACAK

Galatasaray, milli arayı en iyi şekilde değerlendirmek adına çalışmalarını sürdürüyor. Teknik direktör Okan Buruk, en ideal düzeni ararken hücum hattında değişikliğe gitmeyi planlıyor.

OKAN BURUK DEĞİŞİKLİK YAPACAK
6
İDEAL 11'İNİ BULMAK İSTİYOR

Galatasaray’da sezon başından beri kadroda birçok değişiklik yapıldı. Teknik direktör Okan Buruk ise Milli arada ideal 11’ini bulup, sezonun geri kalan bölümünde kadroda pek fazla değişiklik yapmak istemiyor.

İDEAL 11'İNİ BULMAK İSTİYOR
5
YENİDEN SOLA GEÇECEK

Gelen son haberlere göre 10 numaraya geçtikten sonra performansı da düşüşe geçen Kerem Aktürkoğlu, yeniden sol kanada geri dönecek.

YENİDEN SOLA GEÇECEK
4
ZAHA SAĞ KANADA GEÇECEK

Wilfried Zaha’nın ise sağ kanada çekilmesi beklenirken, Hakim Ziyech’in de 10 numara pozisyonunda görev alması planlanıyor.

ZAHA SAĞ KANADA GEÇECEK
3
MERTENS'E FORMÜL ARANIYOR

Ayrıca geçen sezon şampiyonlukta önemli rol sahibi olan Dries Mertens’in ise hücum hattında daha fazla süre alması için formül aranıyor.

MERTENS'E FORMÜL ARANIYOR
2
KAAN KALICI OLACAK

Orta sahada Lucas Torreira’nın partneri olarak zaman zaman görev alan Kaan Ayhan’ın da bu bölgede artık kalıcı olacağı gelen haberler arasında yer aldı.

KAAN KALICI OLACAK
1
SOL BEKTE ANGELINO

Aslan’da en merak edilen bölgelerden biri de sol bekti. Angelino’nun sözleşmesinin uzamasına 3 maç kalmış olsa da Buruk, bu bölgede kim formdaysa onu oynatmak istiyor. Başarılı hoca, Abdülkerim’i sol bekte kullanmak istemezken Kazımcan’ın gösterdiği performanstan ise hiç memnun değil. Yani sol bekte forma yeniden Angelino’nun olacak. [Fanatik]

SOL BEKTE ANGELINO