Arama Logo

Oğuz Aydın için Dursun Özbek bizzat devrede

GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ: Ligin en iyi çıkış yapan isimlerinden Oğuz Aydın, dört büyüklerin de transfer radarına girmeyi başarırken, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Alanyaspor Başkanı Çavuşoğlu’yla olan yakın ilişkisini kullanarak bu işi bizzat bitirmeye çalışıyor.
6
G.SARAY'DAN OĞUZ AYDIN HAMLESİ

Erden Timur’un vedası sonrası Galatasaray’ın transfer operasyonundaki roller tamamen değişirken, başkan Dursun Özbek de bazı görüşmelerde bizzat devreye girmeye karar verdi.

G.SARAY'DAN OĞUZ AYDIN HAMLESİ
5
BAŞKAN ÖZBEK BİZZAT DEVREDE

Sarı-Kırmızılı kulübün patronu, özellikle yurt içindeki transfer temaslarında kişisel ilişkilerini kullanarak işi bitirmeye çalışacak. Bu doğrultuda Özbek’in transferi için devreye girdiği ilk isim Oğuz Aydın oldu.

BAŞKAN ÖZBEK BİZZAT DEVREDE
4
FAZLA VAKİT KAYBETMEK İSTEMİYOR

Alanyaspor, formasıyla müthiş bir çıkış yakalayan 23 yaşındaki sağ kanat oyuncusu, 35 lig maçında 13 gol 7 asistle oynarken, dört büyüklerin de transfer radarına girmeyi başardı. Yoğun talep genç oyuncunun piyasasını yükseltirken, Dursun Özbek daha fazla vakit kaybetmeden operasyonu tamamlamak istiyor.

FAZLA VAKİT KAYBETMEK İSTEMİYOR
3
AÇIK KAPI BIRAKTILAR

Özbek’in geçtiğimiz günlerde Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu’yla bir görüşme yaptığı, ancak bonservis bedeli konusunda anlaşma sağlanamadığı öğrenildi. Ancak taraflar açık kapı bırakmış durumda.

AÇIK KAPI BIRAKTILAR
2
MASADA BİRKAÇ FARKLI FORMÜL VAR

Sarı-Kırmızılılar, kiralıktan dönen oyuncular arasından bazı seçimler yaparak, Alanya’ya para artı takas, bir sonraki satıştan pay ve başarı bonusları gibi seçenekler içeren yeni bir formül sunacak.

MASADA BİRKAÇ FARKLI FORMÜL VAR
1
ALANYASPOR PERFORMANSI

Alanyaspor'da geride kalan sezonda 38 maçta sahaya çıkan Oğuz Aydın, 13 gol attı ve 8 asist yaptı. (Fanatik)

ALANYASPOR PERFORMANSI