Arama Logo

Nihat Kahveci'den Beşiktaş'ın yıldızına övgü: "Maşallahı var"
6
NİHAT KAHVECİ'DEN YORUM

Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş - Borussia Dortmund maçı 2-1 Alman ekibinin üstünlüğüyle tamamlandı. Karşılaşmada birçok gol pozisyonundan yararlanamayan Beşiktaş 90+4'de golü bulsa da kazanmaya yetmedi. TRT Spor'da konuşan Nihat Kahveci, Beşiktaş - Dortmund maçını oyuncular üzerinden yorumladı. İşte o sözler...

5
MÜCADELE ETTİ Mİ, ETTİ

Bu seviyenin futbolcuları vardı, bu seviyenin altında olanlar vardı. Ama şunu söyleyebilirim, Beşiktaş koştu mu koştu. Mücadele etti mi etti. Ama karşısında da çok disiplinli, atağı bile organize bir şekilde yapan, makine sisteminde oynayan, birbirini çok iyi tanıyan Dortmund vardı.

4
ERSİN'İN MAŞALLAHI VAR

Çok pozisyona girdiler. Kalemizde devleşen bir Ersin vardı. Ersin'in maşallahı var, kalesinde devleşti. Mert Günok'un gelmesine hiç küsmedi. Her futbolcunun hayalidir Şampiyonlar Ligi'nde oynamak. Bence alnının akıyla çıktı bu maçtan.

3
MONTERO'YU AYRICA TEBRİK ETMEK İSTERİM

Montero'yu ayrıca tebrik etmek isterim. İlk maçına çıktı, rakip Dortmund, inanılmaz bir tempo vardı ama çok hazırmış. Welinton'la uyumunu sorgularım da çünkü çok pozisyon verdiler. 3,4,5 olabilecek pozisyonlar vardı.

2
ÇOK POZİSYONA GİRECEK

Batshuayi çok pozisyona girecek. Bu net, oynadığı 3 maçta gösterdi. Ama bu seviyede kaçırınca göze batıyor. Ligde 3 tane girersin, 4.yü atar kazanırsın değişir.

1
O GOLÜ ATSAYDI...

Maçın kırılma anı 68. dakikada Ghezzal'ın muhteşem pasında karşı karşıya kalan Batshuayi eğer o golü atsaydı o dakikalarda 2-1'lik skor elde edilseydi biz çok daha farklı bir 25 dakika izlerdik. Çünkü Montero'nun golünden sonra bile hafif panikleyen Dortmund gördük ama zaman yoktu artık.