Arama Logo

Necati Ateş'ten Beşiktaş - İstanbulspor yorumu
7
NECATİ ATEŞ'İN YORUMLARI
Beşiktaş'ın İstanbulspor'u konuk ettiği mücadeleyi Necati Ateş TRT Spor'da yorumladı.
NECATİ ATEŞ'İN YORUMLARI
6
"BÜYÜK TAKIM OLMAK BÖYLE BİRŞEY"
"Ghezzal'ın korneri ve Cenk'in ortasına kadar Beşiktaş ilk yarıyı çöpe attığı diyordum ben ama büyük takım olmak böyle birşey. Cenk'in de Ghezzal'ın da bu gole ihtiyacı vardı iyi oldu ikisi için de."
\
5
"ABOUBAKAR'IN VARSA BAŞKA OYNARSIN"
"Beşiktaş ilk yarıdaki silik oyunundan sonra ikinci yarıda üstünlüğü aldı. Aboubakar inanılmaz bir gol attı. Her zaman söylüyorum, Aboubaka gibi oyuncun varsa başka türlü bir oyun oynarsın. Hareketli topa vuruyor, top tutuyor, hava topu alıyor. Aboubakar'ın gol atması için başka birine ihtiyacı var. O ekmeğini taştan yağdan biryerden çıkarıyor"
\
4
"FATİH HOCAMI KUTLARIM"
"Fatih Tekke'nin İstanbulspor'unu da izlemiş olduk. Gol pozisyonları buluyorlar, kompakt oyunlarını gösteriyorlar. Tebrik ediyorum"
\
3
"İYİ OYNAYINCA DEĞİL ATINCA KAZANIYORSUN"
"İkinci yarı İstanbulspor'u izleyince bu oyunu maçın tamamına yayabilirse 3-2'yi bile bulabilirdi diyoruz. 90 dakika nasıl oynadığına değil değerlendirdiğin pozisyonları atınca kazanıyorsun"
\
2
"BEŞİKTAŞ'IN HÜCUM HATTI KORKUTUCU"
"Redmond sağdan aldığı topu taşıdı ve ters ayağıyla çok güzel bir gol attı. İyi bir Redmond, iyi bir Cenk, Maxim, Aboubakar, Ghezzal ile Beşiktaş'ın hücum hattı korkutucu."
\
1
"İSTANBULSPOR LİGDE KALABİLİR"
"İstanbulspor bu oynadığı oyunla ligde kalabileceğini gösterdi."
\