Arama Logo

Nathan Redmond'dan ayrılık açıklaması!
6
NATHAN REDMOND'DAN AÇIKLAMALAR

Beşiktaş'ın İngiliz yıldızı Nathan Redmond, The Athletic'e Türkiye'deki günleri ve geleceğine dair çarpıcı bir röportaj verdi.

NATHAN REDMOND'DAN AÇIKLAMALAR
5
DEPREM

"Deprem çok erken saatlerde olmuştu ve sabah uyandığımda ailemden herkes iyi olup olmadığımı soruyordu. En başta olayın ne kadar büyük bir felaket olduğunu fark edememiştim ancak idmana gittiğimde Türk oyuncuların halini gördüğüm anda anladım. Herkesin bölgede bir tanıdığı vardı ve çok büyük bir felaketti."

DEPREM
4
BEŞİKTAŞ'A GELİŞİ

"Eşim ve çocuklarım Dubai'de tatil yaparken ben Beşiktaş ile anlaştım ve imzayı attım. Eşimin tatil yaparken başka bir ülkede yaşama fikrine alışması gerekiyordu ve bu gerçekten zordu. Türkiye'deki günlerim hakkında ağzımdan kötü bir şey duyamazsınız. Çocuklarım buradaki okullarını çok seviyorlar. Premier Lig futboluna bir süre ara vermem gerekiyordu."

BEŞİKTAŞ'A GELİŞİ
3
"İSTANBUL İNANILMAZ BİR ŞEHİR"

"İstanbul inanılmaz derecede eşsiz bir şehir. Biz Anadolu Yakası'nda oturuyoruz ve Avrupa Yakası'na geçerken köprüde harika görüntülere tanıklık ediyorsunuz. Evimin manzarasına baktığımda ve iç saha maçlarımda dünyanın en iyi taraftarları önünde oynadığımda kendimi harika hissediyorum."

\
2
"SEZONA YAVAŞ BAŞLADIM"

"Beşiktaş'taki ilk aylarım benim için alışma aşamasıydı. Maçlarda az oynuyordum çünkü Southampton'dan ayrılmadan önce 10 gün idman yapmamıştım. Dünya Kupası arasında iyi çalıştım ve fit bir hale geldim. Sezonun bu bölümünden oldukça keyif alıyorum çünkü artık kendimi daha rahat hissediyorum. Böyle olunca goller ve asistler de geliyor"

\
1
AYRILIK AÇIKLAMASI
The Athletic'in Premier Lig'den 2 teklif aldığını yazdığı Nathan Redmond geleceği hakkında, ""Geçtiğimiz yaza göre şu anda çok daha iyi bir zihinsel rahatlığa sahibim. Burada mı devam edeceğim ayrılacak mıyım bilmiyorum ama yazın serbest bir oyuncu olarak önüme çıkan seçenekleri değerlendireceğim" sözlerini sarf etti.
AYRILIK AÇIKLAMASI