Arama Logo

Murat Özbostan: "Fenerbahçe'ye mesaj verdi"
6
MURAT ÖZBOSTAN'IN YORUMLARI

Murat Özbostan, Sabah'ta Galatasaray'ın 5 futbolcusu ile sözleşme yenilemesini değerlendirdi. İşte o sözler

MURAT ÖZBOSTAN'IN YORUMLARI
5
"5 ÖNEMLİ İMZA"

"Fenerbahçe'nin Avrupa'ya havlu atmasıyla beraber Galatasaray Kulübü cuma günü 5 önemli futbolcusuna imza attırdı. Muslera, Abdülkerim, Kaan, Torreira ve Barış Alper ile daha önce prensipte anlaşma sağlanmıştı."

\
4
"MESAJ VERDİLER"

"Fakat törenin ne zaman yapılacağı belli değildi. Yönetim, doğru bir strateji ile Fenerbahçe elenmenmenin verdiği üzüntü ve tartışmaları yaşarken bir gövde gösterisi ile futbol kamuoyuna şu mesajı verdi; "Galatasaray'da huzur var, mutluluk var. İç transferde hiçbir sorunumuz yok. Futbolcularımızla güle oynaya anlaştık. Şampiyonluk yolunda önümüzde hiçbir engel bulunmuyor." Cumartesi bütün gazetelerin manşetlerindeydi bu tören. Gerçekten de sahadaki iyi sonuçları getiren en önemli şey huzur."

\
3
"F.BAHÇE BUNU BAŞARAMADI"

"İşte Fenerbahçe bunu ne bu sezon ne de geride kalan yıllarda bir türlü başaramadı. Bugün teknik direktörü görevden alınsın diyen bırakın binleri, milyonlarca Fenerbahçe taraftarı var. Oyuncuların hocalarıyla olan diyaloglarında sorun olduğu da gerçek."

\
2
"ALİ KOÇ'LA ÇALIŞMAK KOLAY MI?"

"Zaten İsmail Kartal farkındaysanız son zamanlarda yaptığı bütün basın toplantılarında kendini anlatmaya çalışıyor. "Ben neden övülmüyorum" diyor. Haklı olabilir, işi kolay değil. Üzerinde büyük bir baskı var. Ali Koç gibi bir başkanla çalışmak kolay mı? Kaç tane teknik direktör geldi, geçti! ya görevden alındılar ya istifa ettiler. Düşünün Jorge Jesus bile gitti…"

\
1
"BAHAR VE FIRTINA"

"Galatasaray, baharın tadını yaşarken Fenerbahçe fırtınanın içinde. Bakalım bundan sonraki süreçte kalan haftalara bu nasıl yansıyacak."

\