Arama Logo

Muhammed Elneny, Beşiktaş için gemileri yaktı!

BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ: Arsenal forması giyen Mısırlı yıldız Muhammed Elneny, bu sezon forma şansı bulamamaktan şikayetçi. Menajerine eski kulübü Beşiktaş’la anlaşması için talimat verdi.
7
BEŞİKTAŞ'TA ELNENY GELİŞMESİ

Beşiktaş’ın eski yıldızlarından Muhammed Elneny’nin siyah beyazlı renklere dönme ihtimali doğdu.

BEŞİKTAŞ'TA ELNENY GELİŞMESİ
6
GERİ DÖNMEK İSTİYOR

2019-20 sezonunda Beşiktaş’ta kiralık olarak forma giyen ve sergilediği başarılı performansı hafızalardaki tazeliğini koruyan Mısırlı oyuncu yeniden siyah beyazlı formayı giymek istiyor.

GERİ DÖNMEK İSTİYOR
5
MENAJERİNE TALİMAT VERDİ

Toplam sekiz sezon ter döktüğü Arsenal’de bu sezon sadece üç maçta toplam 12 dakika süre alabilen ve Londra ekibinde çok mutsuz olan 31 yaşındaki oyuncu, menajerine Beşiktaş’la anlaşması için talimat verdi.

MENAJERİNE TALİMAT VERDİ
4
EVERTON DA TALİP

Arsenal’in sezon sonunda bitecek olan sözleşmesini yenilememeye karar verdiği Elneny’ye, Premier Lig takımlarından Everton da talip. Mısırlı ise bu ilgiye sıcak bakmıyor.

EVERTON DA TALİP
3
SEÇİMİ BEKLİYOR

Transferi gerçekleşirse Beşiktaş’a bedelsiz olarak gelecek olan tecrübeli oyuncunun geri dönüşü yeni yönetimin döneminde gerçekleşmiş olacak. Elneny ve menajeri görüşmelerin başlaması için 3 Aralık’ta yapılacak seçimi bekliyor.

SEÇİMİ BEKLİYOR
2
AFRİKA KUPASI'NA GİDENLERİN SAYISI 9 OLACAK

Öte yandan Elneny’nin transfer gerçekleşirse Beşiktaş’tan Afrika Kupası’na gidecek olan futbolcu sayısı dokuza yükselecek.

AFRİKA KUPASI'NA GİDENLERİN SAYISI 9 OLACAK
1
ELNENY'NİN PERFORMANSI

Elneny, Arsenal formasıyla çıktığı 158 maçta 6 gol attı, 10 da asist yaptı. Mısırlı yıldız Beşiktaş'ta ise 36 maça çıkıp 1 gol atıp 4 asist katkısı yapmıştı. (Türkiye)

ELNENY'NİN PERFORMANSI