Arama Logo

Metin Tekin: "Fenerbahçe'nin oyunu sorgulanmaya açık"
12
METİN TEKİN'İN DEĞERLENDİRMESİ
Metin Tekin Fenerbahçe'nin Giresunspor'u 2-1 mağlup olduğu karşılaşmayı NTV'de yorumladı.
11
"GÖSTERİŞLİ OLMAYAN OYUN"
"Çok gösterişli olmayan, çok da yeterli olduğu söylenemeyecek bir oyun ama çok değerli 3 puan aldı Fenerbahçe. 6. hafta itibarıyla çok önemli gözükmeyebilir ama rakiplerinin kaybetmesiyle çok değerli puanlar alındı. 2-0'a getiriyorsunuz bazen o farklılıklara ihtiyacınız var. Kendinize güven oluşturmak için doğru zaman oldu Fenerbahçe adına"
10
"OYUN SORGULANMAYA AÇIK"
"Aksayan bölümler vardı Fenerbahçe'de. Crespo ilk defa vardı. Yeterli olmayan, yeteri kadar üretmeyen bir oyun vardı, oyunu sorgulanmaya açık hala. İşi gördü diyebiliriz Fenerbahçe için.
9
"İÇ SAHADA 6 ŞUT NORMAL DEĞİL"
"8 şut Giresun, 6 şut Fenerbahçe'ydi. İç sahada böyle bir tablonun olması çok da normal veya iyi değil Fenerbahçe adına"
8
"ASLOLAN 3 PUAN GERİDE KALDI"

"Artık bizim zamanımızda kaldı aslolan 3 puandır olayı. Teknik adam gözüyle bakınca öyle ama bu maç için böyle olmamalıydı. Bu şartlarta daha farklı olmalıydı skor Fenerbahçe adına"

7
"ROSSI'YE SAHA BÜYÜK GELİYOR"
"Bazı futbolculara saha büyük gelir. Rossi'ye saha büyük gelir mesela. Daha küçük sahada oynasa farklı oynar. Büyük sahada sıradanlaşıyor bence onun performansı. Mesut anların oyuncusu olduğunu gösterdi. Kalitedir, yaratıcıdır, oralarda gezer işini bilir, budur o. Mesut savaşmaz, dans eder. Kötü dans etti diyebilirsiniz o ayrı."
6
"MESUT'A DOĞRU KİMLİK VERİLMELİ"
"Fenerbahçe adına Mesut'un çıkmaması çok hoşuma gitti benim. Mesut'a bu takımın neyi olduğuna yönelik kimliği verilmesi lazım. Arada bir girip çıkar mı, oyun lideri mi? gibi. Bazı oyuncular rekabette olunca daha iyi olur, bazısı da al formayı diyip güven içinde olduğu zaman daha iyi olur."
5
"CRESPO BU TAKIMDA OYNAYAMAZ"
"Crespo buysa eğer, kalitesi buysa bir daha oynayabileceğini düşünmüyorum. Çok rahvan, dönüşleri çok zayıf. En rahat oyunda girdi bir de. 0-0'da girmedi. Yeterli görünmedi. Olan özelliklerini bazen olmayan özellikleriyle anlatırsınız. Fizik anlamında lig için yeterli bulmadım"
4
"KENARLAR DAHA FARKLI OLABİLİR"
"Ben hala iki kenar daha iyi olsa Fenerbahçe'nin daha farklı bir takım olacağını düşünüyorum. Ferdi iyi oynadı o ayrı konu"
3
"BERISHA KANATTA ZOR"
"Berisha fiziğinde olan birinin kenarda oynayacağını düşünmüyorum. Kenarda Valencia'nın daha etkili olacağını düşünüyorum"
2
"8 KERE GELİP 8 ŞUT GİRESUNSPOR"
"Giresunspor'un 8 topu rakip ceza sahasına getirip 8'ini de kaleye gönderebilmesi bir şekilde önemli bir durum."
1
"DAHA AÇIK ANLATMALILAR"
"Pereira'ya oyunlar takım ruyuhla kazanıldığını söylemesine katılıyorum. Ben teknik adamlardan maç sonunda daha çok oyun tarifi, yapılanlar yapılmayanları anlatmasını isterim kusura bakmasınlar. Tuchel, Guardiola, Mourinho ne diyecek merak ederek izliyorum. İçeride neler oluyor bilmiyorsunuz ki diyorlar ama bunların daha açık anlatılırsa daha aydınlatıcı olacağını düşünüyorum."