Arama Logo

Melissa Döngel'den Barış Alper itirafı
65
BARIŞ ALPER İÇİN YENİ AÇIKLAMA

Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen ünlü oyuncu Melisa Döngel, Galatasaray'ın deplasmanda Alanyaspor'a karşı 4-0 kazandığı karşılaşmaya attığı iki golle damga vuran milli futbolcu Barış Alper Yılmaz'la adının aşk iddialarına karışması hakkında açıklama yaptı.

BARIŞ ALPER İÇİN YENİ AÇIKLAMA
64
"YENİ DİZİYE BAŞLAYACAĞIM"

Melisa Döngel, geçtiğimiz günlerde menajer Eser Gökhan Küçükerol'un Bebek'te gerçekleşen doğum günü kutlamasına katıldı. Mekana girmeden önce gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu, "Bayramı İstanbul'da geçirdim, önümüzdeki aylarda dijital bir mecrada diziye başlayacağım, onun hazırlığındayım. Hazal Kaya ile daha önce de çalışmıştım, çok tatlı ve çok sevdiğim biri" diyerek, rol arkadaşından övgüyle bahsetti.

\
63
"BENİ MUTLU EDİYOR"

Son yıllarda Türk dizilerinin yurt dışında büyük ilgi görmesiyle ilgili düşünceleri sorulan Döngel, "Beni çok heyecanlandıran ve mutlu eden bir durum bu. Başka ülkelerde ve yerlerde insanların kalbine dokunabilmek ve onlar tarafından takdir edilmek harika bir duygu. Bu duyguyu da anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalıyor" şeklinde konuştu.

\
62
"YORUMLAR ÜZÜCÜ OLUYOR"

Bayram tatilinde İstanbul Boğazı'nda denize giren ve bu görüntüleri sosyal medyasında paylaşarak çok konuşulan oyuncu, "Mart ve nisan aylarında daha çok denize giriyorum, denize soğukken girmek daha sağlıklı. Boğaz'da ilk defa denize girmiyorum bu arada, daha önce de defalarca girmiştim. Sosyal medyadan gelen kötü yorumlar üzücü oluyor ama yaptığımız işin cilvesi bu" ifadelerini kullandı.

\
61
BARIŞ ALPER CEVABI

Galatasaraylı futbolcu Barış Alper Yılmaz ile adı aşk iddialarına karışan Melisa Döngel, "Daha önce de söylemiştim, tanımıyorum kendisini. Başarılı bir futbolcuymuş kendisi, başarılar diliyorum. Umarım hayatımda en kısa zamanda biri olur" cevabını verdi.

BARIŞ ALPER CEVABI
60
"FENERBAHÇE TARAFTARIYIM"

Döngel, geçtiğimiz şubat ayında, "Hayatımda kimse yok, keşke birisi olsa. Kendisini tanımıyorum bile. Öyle bir aşk haberi doğru değil. Ben Fenerbahçeliyim. Çok koyu bir taraftar değilim ama takım tutmak adı altında söylerseniz Fenerbahçe taraftarıyım" demişti.

\
59
58
57
56
55
54
53
52
51
50
49
48