Arama Logo

Mehmet Topal'dan flaş Fenerbahçe açıklaması!
6
MEHMET TOPAL'DAN AÇIKLAMALAR
Eski futbolcu Mehmet Topal, Fenerbahçe'nin Yunanistan ekibi ile oynayacağı önemli maç öncesi Sabah Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu.
MEHMET TOPAL'DAN AÇIKLAMALAR
5
''TURU RAHAT GEÇEBİLİR''

Fenerbahçe, Olympiakos karşısında turu atlar mı?

"Fenerbahçe'nin Olympiakos karşısında turu rahat geçebileceğini düşünüyorum. Fenerbahçe kadro olarak rakibinden gerçekten çok üstün."

''TURU RAHAT GEÇEBİLİR''
4
''KADIKÖY'DE TURU ATLAYABİLİR''

Yarı finalde olası Fenerbahçe - Aston Villa eşleşmesi nasıl sonuçlanır?

"Yarı finale Aston Villa'nın çıkması daha yüksek ihtimal olarak görülüyor. Olası Fenerbahçe - Aston Villa eşleşmesinde İngiltere'den avantajlı skor alınırsa Kadıköy'de turu atlayan taraf Kanarya olabilir. Fenerbahçe'nin bunu yapabilecek gücü var."

''KADIKÖY'DE TURU ATLAYABİLİR''
3
''KONFERANS LİGİ'Nİ ÜLKEMİZE GETİRECEK''

Fenerbahçe Konferans Ligi'ni kazanabilir mi?

"Fenerbahçe'nin Olympiakos ve Aston Villa'yı geçmesi durumunda büyük bir aksilik olmazsa Konferans Ligi'ni ülkemize getireceğini düşünüyorum."

''KONFERANS LİGİ'Nİ ÜLKEMİZE GETİRECEK''
2
''YÜZDE 50 - 50 ŞAMPİYONLUK İHTİMALİ''

Süper Lig'de kim şampiyon olur? 

"Fenerbahçe ve Galatasaray harika kadrolar kurdular. Geride kalan takımlarla olan puan farkı belki ilk defa tarihte bu kadar açılmıştır. Şampiyonun RAMS Park'ta belli olacağını düşünüyorum. Fenerbahçe geçen sezon derbilerden kötü sonuçlar almış olsa da şampiyonluk maçı bambaşka olur. İki takımın da şansı yüksek. Şu takım şampiyon olur diyemem %50 - %50 iki takım da şampiyonluk ipini göğüsleyebilir."

''YÜZDE 50 - 50 ŞAMPİYONLUK İHTİMALİ''
1
''KADROMUZ ÇOK İYİYDİ''

2013 kadrosu mu daha iyi yoksa 2024 kadrosu mu?

"Tabii ki aktif kadro güzel ancak 2013 kadrosunun daha iyi olduğunu düşünüyorum. O zamanlar güzel bir atmosfer ve arkadaş ortamı yakalamıştık. Kadromuz da çok iyiydi."

''KADROMUZ ÇOK İYİYDİ''