Arama Logo

Levent Tüzemen'den Galatasaray yorumu: "Oyuncular rahatladı"

Sabah Spor yazarı Levent Tüzemen, Galatasaray'ın gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
6
LEVENT TÜZEMEN YAZDI

Galatasaray, yeni sözleşme konusunda anlaşma sağladığı 5 futbolcusu için imza töreni düzenledi. Sabah Spor yazarı Levent Tüzemen, konu ile ilgili köşesinde bir yazı kaleme aldı. İşte o yazı...

LEVENT TÜZEMEN YAZDI
5
"OYUNCULAR RAHATLADI"

Galatasaray yönetimi çok akıllı bir iş yaparak sözleşmesi bitecek oyuncularla yeniden masaya oturdu. Şampiyonluk yolunda yapılan bu imza töreni, oyuncuların kafa olarak rahatlamasını sağlayacaktır.

\
4
"G.SARAY'IN YÜKÜNÜ ÇEKEN OYUNCULAR.."

Abdülkerim, Barış, Torreira, Kaan ve Muslera sezon başından beri Galatasaray'ın yükünü çeken oyuncular arasında yer alıyor.

\
3
"BİZ, SİZLERE GÜVENİYORUZ"

Yönetimin yaptığı imza töreninin metnini şöyle okumak lazım: "Biz sizlere güveniyoruz. Galatasaray'a önemli hizmetler yaptınız. Bu hizmetlerin devamını istiyoruz. Ailemizin önemli parçalarısınız."

\
2
"ASLA SIRTIMIZI DÖNMEYİZ"

Bu sözleşmenin diğer oyunculara da mesajı şöyle olacaktır: "Başarılı olmuş, hizmet etmiş oyuncular her zaman ailemizin parçasıdır. Biz asla sırtımızı dönmeyiz."

\
1
"YENİ SEÇİM YAPILMADAN OLAMAZ"

Dursun Özbek'in gönlünde Okan Buruk'la yola devam etmek de var. Okan hocaya Başkan Özbek, 'Eğer yeniden seçilirsem hocam sensin' demiştir. Galatasaray etiği gereği yeni seçim yapılmadan Dursun Özbek ve Okan hoca imza törenini yapmaz. Çünkü olası yönetim değişikliğinde gelen yeni başkan belki farklı bir ismi tercih edebilir.

\