Sporx Extra Arama Logo

Josef de Souza'dan şampiyonluk itirafları
5
JOSEF DE SOUZA'DAN İTİRAFLAR

Beşiktaş dergisinin nisan sayısına röportaj veren Josef de Souza, şampiyonlukla ilgili hayalini paylaştı, çarpıcı ifadeler kullandı. Orta sahadaki savaşçı karakteri ve başarılı performansıyla siyah-beyazlıların büyük takdirini kazanan Brezilyalı futbolcu, Beşiktaş’ta çok mutlu olduğunu aktardı.

4
"BEŞİKTAŞ'A TEŞEKKÜR EDERİM"

Josef, “Takımdaki ortam sıcak, baskı yok. Mutlu bir çalışma grubuyla beraberiz. Şimdiye kadar iyi bir lig oynadık diyebiliriz. Kupada da finale geldik. Kolay olmayacak, çok mücadele etmemiz gerekiyor ama umarım mayıs ayında iki kupayı birden kaldırırız. Beşiktaş’a şampiyonluk yaşamak için geldim. Kulübe bu şansı bana tanıdığı içini sonsuz teşekkür ederim. Önümüzdeki iki kupayı kazanırsak bu inanılmaz olur” diye konuştu.

3
"DORUKHAN, BANA DEMİŞTİ Kİ..."

Kişisel performansını değerlendiren siyah-beyazlı futbolcu, takım arkadaşlarına örnek olmaya çalıştığına vurgu yaptı. Defansif özelliklerinin daha ön planda olduğunu belirten deneyimli oyuncu, “Bence en önemlisi mücadelemle ve isteğimle diğer arkadaşlarıma örnek olduğumu düşünüyorum. Hatta Gençlerbirliği maçında şöyle bir anımız var. Dorukhan maçtan sonra geldi ve ‘Senin mücadele edişini görünce ben de aşka geldim ve içimde daha fazla oynama isteği uyandı’ demişti” dedi.

2
"ŞAMPİYONLUK ZAMANI GELDİ"

Şampiyonluk için geri sayımda olduğunu da kaydeden Josef de Souza, “Uzun zamandır beklediğim bir şampiyonluk. Artık zamanı geldi. Doya doya bu şampiyonluğu kutlamak istiyorum. Mayıs ayında Boğaz’ın bizim kutlama teknelerimizle dolduğunu görmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

1
"BEŞİKTAŞ, BANA FIRSAT VERDİ"

Josef de Souza, Fenerbahçe’den 2018 yılında Al Ahli’ye transfer olmasıyla ilgili bir itirafta da bulundu. Josef de Souza, Fenerbahçe’den 2018 yılında Al Ahli’ye transfer olmasıyla ilgili bir itirafta da bulundu. Brezilyalı futbolcu, “Bildiğiniz gibi oyuncular Suudi Arabistan’a konunun maddi tarafına baktıkları için gidiyorlar. Ben de maddi açıdan değerlendirdiğim için, genç olmama rağmen iyi bir kontrat sundukları için oraya gitmeyi tercih ettim. Stadyumdaki atmosfer olsun, oyuncuların futbola yaklaşımı olsun çok profesyonel bir ortam bulmadım. Bunu gördükten sonra orada çok fazla kalmayacağımı başından beri biliyordum. Başarılı olduğum, uyum sağladığım Türkiye’ye dönmek istiyordum. Bunu da bana Beşiktaş verdi” diye konuştu.