Sporx Extra Arama Logo

İşte Sergen Yalçın'ın yeni maaşı
5
İŞTE SÖZLEŞME DETAYLARI

Beşiktaş'ı bu sezon zirveye taşıyan ve oynattığı futbolla da taraflı tarafsız herkesin takdirini toplayan Sergen Yalçın'a sunulacak yeni sözleşmenin detayları belli olmaya başladı.

4
SÖZLERİ ÇOK KONUŞULDU

Türkiye Kupası'ndaki Konyaspor maçının ardından Sergen Hoca'nın, "Sözleşme sadece benim istememle olmaz. Bu işler karşılıklı olur. İki taraf anlaşırsa, devam ederiz. Her röportajda 'Hocamız ne kadar isterse devam edebilir' sözü beni rahatsız ediyor" ifadeleri camiayı sarsmıştı.

3
F.BAHÇE MAÇI ÖNCESİ İMZA

Tecrübeli çalıştırıcının bu sözlerine rağmen Başkan Ahmet Nur Çebi ile arasında herhangi bir problem olmadığı öğrenilirken, tarafların masaya oturacağı bildirildi. 31. haftadaki Fenerbahçe derbisi öncesi sözleşme konusunun çözüme kavuşması bekleniyor.

2
1 MİLYON EURO MAAŞ

Başkan Ahmet Nur Çebi'nin, Sergen Yalçın'a başarı primleri haricinde yıllık 1 milyon avro karşılığında 2+1 sezonluk sözleşme teklifinde bulunmayı planladığı öğrenildi. [Türkiye]

1
EK BONUSLAR
Sergen Yalçın'ın şampiyonluk halinde 300 bin euro başarı bonusu alabileceği ortaya çıktı. Ayrıca Türkiye Kupası’nın alınması durumunda ise 100 bin euro bonusların da anlaşmaya ekleneceği belirtildi.