Arama Logo

İsmail Kartal için flaş gelişme!
6
FENERBAHÇE'DE RÜZGAR TERSE DÖNDÜ

Fenerbahçe, derbi öncesinde sportif direktör Mario Branco aracılığıyla yabancı teknik adamlarla görüştü. Ancak İsmail Kartal'ın Galatasaray derbisini kazanması rüzgarı tersine döndürdü.

FENERBAHÇE'DE RÜZGAR TERSE DÖNDÜ
5
GELECEK PLANLARINDA YOKTU

İsmail Kartal, Galatasaray derbisi öncesine kadar gelecek Fenerbahçe'nin gelecek planlarında yer almıyordu... Sarı-lacivertli yönetim, Galatasaray ile oynanan derbi maçtan önce yabancı teknik adamlarla görüşme gerçekleştirdi.

GELECEK PLANLARINDA YOKTU
4
YÖNETİMİN KAFASINI KARIŞTIRDI

Sportif direktör Mario Branco teknik direktör konusunda görevlendirildi ve önemli teknik adamlarla masaya oturuldu. Ancak Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı yenmesi ve ortaya koyduğu müthiş mücadele yönetimin de kafasını karıştırdı.

YÖNETİMİN KAFASINI KARIŞTIRDI
3
ALİ KOÇ KARAR DEĞİŞTİRDİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un derbi zaferi sonrasında teknik direktör İsmail Kartal ile ilgili fikrini değiştirdiği öğrenildi. Başkanın, derbide takımın ortaya koyduğu karakterden çok etkilendiği öğrenildi.

ALİ KOÇ KARAR DEĞİŞTİRDİ
2
DEVAM ETMEYE SICAK BAKIYOR

Ali Koç'un gelecek sezon da İsmail Kartal ile devam etme düşüncesine artık daha sıcak baktığı belirtildi. Sarı-Lacivertliler'in şampiyon olması durumunda ise İsmail Kartal ile yola kesin olarak devam edilecek.

DEVAM ETMEYE SICAK BAKIYOR
1
DAHA ÖNCE NE DEMİŞTİ?

Fenerbahçe, kulüp tarihinin puan rekorunu kırdığı sezonda Galatasaray'ın 3 puan gerisinde yer alıyor. Bilindiği gibi İsmail Kartal daha önce yaptığı açıklamada, "Ben Fenerbahçeliyim. 'Gel' dediler geldim, 'git' dediler gittim. Herhangi bir şekilde kalma gitme planım yok. Bu konularla kafamı yoracak değilim" açıklaması yapmıştı. [Takvim]

DAHA ÖNCE NE DEMİŞTİ?