Sporx Extra Arama Logo

İlker Yağcıoğlu'nun Beşiktaş-Alanyaspor maçı yorumları
8
İLKER YAĞCIOĞLU'NUN YORUMLARI

Süper Lig'de Beşiktaş'ın Alanyaspor'u 3-0 yendiği maçı İlker Yağcıoğlu değerlendirdi. İşte İlker Yağcıoğlu'nun yorumları...

7
ATIBA'YA ŞAPKA ÇIKARILIR

Atiba'ya şapka çıkarılır. 38 yaşında bunları yapıyorsa, tebrik tmekten başka bir şey diyemeyiz. Beşiktaş2ın sıkıştığı birçok maçta gol ya da asistle katkı yaptı. Sergen Hoca için böyle bir oyuncuya sahip olmak müthiş değerli bir şey.

6
SENEYE DE OYNAR

Atiba devam edecek gibi görünüyor. 38'i bırak, 18 gibi oynuyor. 38'in olgunluğuyla 18'inde gibi oynuyor.

5
ERSİN GELİŞİYOR

Ersin Destanoğlu üstüne koyarak gidiyor. Tecrübe kazanıyor ve daha maçlar çıkarıyor.

4
BEŞİKTAŞ BASKIYLA...

Sen istediğin kadar tahtaya yaz, bütün bir hafta dene ama düdük çaldı mı, başka bir senaryo başlar. Futbolda hiçbir şey planlandığı gibi gitmez. O zaman teknik adamın diğer planlarını devreye sokması gerekir. Alanyaspor basacağına, Beşiktaş ileride bastı. Beşiktaş oyuna hükmetti, Alanyaspor iki kez çıkabildi. İki net pozisyon buldu. Alanyaspor beklentilerin uzağındaydı, bunu da Beşiktaş'ın baskısı sağladı.

3
KOLAY KOLAY KİMSEYE VERMEZ

Rakamlara göre Beşiktaş'ın oyuna hükmettiğini görüyorsunuz. Alanyaspor, Beşiktaş'a karşı çok net 3 pozisyona girdi. Alanyaspor üzerine düşeni yaptı ama oyuna tutunamadı. Beşiktaş bu pozisyonları kolay kolay kimseye vermez. İkinci golden sonra Alanyaspor dağıldı.

2
BABACAR NEDEN KIZDI?

Babacar'da kaçırdığı gol sırasında nabız 180 falandır. Ama bunun izahı yok, nasıl vursan gol olur. Fizik olarak hazır görüntü vermedi. Müthiş depar attı ama oradan kaçırmak, bir oyuncunun en son isteyeceği şeydir. Arkadaşına neden kızıyorsun, boş kaleye at diye verdi. Welinton da Ersin'e kızdı. Babacar o golü atsa, maç 1-1 olsa, iş başka yere gidebilirdi. Ancak Beşiktaş da çok fazla direğe takıldı.

1
AUTA GİDECEĞİNİ DÜŞÜNDÜ

Rachid Ghezal'ın golünde Marafona topun auta gideceğini düşündü. Top çok falso alıyor. Enteresan bir falso. Sanırım falsoyu tahmin edemedi. İlk yarıda direkten dönen topta da bir şey yapamadı.