Sporx Extra Arama Logo

İlker Yağcıoğlu: "Galatasaray istenilen seviyede değil"
9
İLKER YAĞCIOĞLU'NUN YORUMLARI
Süper Lig'de Galatasaray'ın Fatih Karagümrük ile 1-1 berabere kaldığı maçı İlker Yağcıoğlu değerlendirdi. İşte İlker Yağcıoğlu'nun yorumları...
8
BU TABLO ENTERESAN
Galatasaray 8'de 8 yaptıktan sonra son 6 haftada işler iyi gitmiyor. Dimdik yükselen takım, baş aşağıya gitti. Ligin finalinde bu tablo enteresan. Son 6 maçta kaybedilen 13 puan var ve oyun anlamında Galatasaray'da düşüş, geriye gidiş var.
7
FEGHOULI OYNAMALI!
Feghouli, Falcao neden yok diye sormak işin kolay tarafı. Ancak onlarla hoca çalışıyor. Oyuncular formsuz olabilir ama onları da hazırlamak hocanın görevi. Feghouli ve Onyekuru iki sene önce şampiyonluğu getirdi. Feghouli, Oğulcan'dan daha fazla katkı verir ama oradaki problemi bilemiyorum.
6
İSTENİLEN SEVİYEDE DEĞİL
Galatasaray ortalama iki gol yemeye başladı. 2 gol yediğinizde 3 atmanız gerekiyor. Ancak Galatasaray'ın temposu istenilen seviyede olmadığı için kazanmakta sıkıntı yaşıyorlar.
5
İYİ BİR 3'LÜ VARDI
Ortya sahada Taylan, Belhanda, Emre Kılınç oynuyordu. Galatasaray iyi bir 3'lü yakalamıştı. Taylan ve Belhanda iyiydi. Emre ileriye iyi destek veriyordu. Ancak bir anda orta saha dğeişti, bambaşka şeyler ortaya çıktı.
4
FATİH HOCA CEVAPLAMALI
Bu tercihlerin nedeni rakibin oyun planı mı, performanslar mı, kötü sonuçlar mı? Buna Fatih Hoca'nın cevap vermesi gerekiyor.
3
TERİM'İN OLMAMASI SIKINTI
Teknik direktörün kenarda durmasıyla, yardımcısının durması sıkıntı yaratabilir. Üstelik bu Fatih Terim gibi bir isimse daha ciddi eksiklik olur.
2
ANKARA'DAN SONRA...
Ankaragücü mağlubiyeti sonrası 6 oyuncu değişmiş. Arayış orada başlamış, ritm orada bozulmuş.
1
ONU ATACAKSIN ARTIK
Mustafa Muhammed iyi futbolcu. Fenerbahçe maçındaki golünü beğendim. Ancak kafasına gelen bir top var, onu atacaksın artık.