Sporx Extra Arama Logo

Hugo Rodallega'dan Falcao açıklaması
7
RODALLEGA'DAN AÇIKLAMALAR

Denizlispor'un Kolombiyalı yıldızı Hugo Rodallega, sezon sonu bitecek sözleşmesinin ardından ne yapacağını anlattı ve Galatasaray'dan vatandaşı olan golcü Radamel Falcao için de mesaj yolladı. İşte Hugo Rodallega'nın sözleri...

6
"FALCAO'NUN TEK ENGELİ SAKATLIK"

Falcao ile görüşüyorum. Uzun yıllardır onunla iletişimdeyiz, Türkiye öncesi de görüşüyorduk, iyi bir ilişkimiz var. Onun önündeki tek engel, sakatlıkları. Oynadığında goller attığını daha önce kanıtladı. Şu anda ligi en iyi şekilde bitirmeye odaklanmış durumda.

5
"HER SEZON AYNI ŞEYİ YAPIYORUM"

Her sezon aynı şeyi yapıyorum. Sözleşmem bitmeye yaklaştığında menajerlerimle buluşarak, transfer piyasasını analiz ediyoruz ve bir karar veriyoruz. Şu anda gollerimi atarak, Denizlispor'u ligde tutmaya çalışıyorum.

4
"HOLLANDA VE TÜRKİYE'DEN TEKLİFLER GELDİ"
Devre arasında bazı teklifler geldi. Hollanda'dan ve Türkiye'den başka takımlardan teklif aldım ancak kulüp sezonu burada tamamlamamı istedi. Şu anda ne yapacağımı bilmiyorum, hedefim Denizlispor'un düşmemesini sağlamak.
3
"NE ZAMAN BİR KARAR VERSEM..."
Ne zaman bir karar versem, ailem de burada önemli oluyor. Kültür, dil ve diğer konular var. Spor dışındaki birçok şeyi de düşünerek geleceğimle ilgili kararları veriyorum.
2
"BAŞKAN BUNU YAPAMADI"
Kolombiya'da America de Cali beni istedi ancak sözleşmem vardı ve belli bir çıkış bedelinin ödenmesi gerekiyordu. Başkan bunu yapmadı. Benim gitmek istemediğimi söylüyor olabilir ancak taraftarlar benim durumumu anlamışlardır.
1
"KOLOMBİYA'YA DÖNEBİLMEK İÇİN..."
Kolombiya'ya dönme kararı verdiğimde ciddi bir finansal fedakarlık yapmam gerekiyor. Kariyerimin sonuna doğru yaklaşmış olsam da sahaya çıktığımda her şeyimi vermek istiyorum. Bu benim işim, para kazandığım mesleğim ve bunu bedavaya yapamam.