Arama Logo

Gürcan Bilgiç: "Senaryoyu Arda yazdı"

 
6
GÜRCAN BİLGİÇ'TEN DEĞERLENDİRME
Sabah Spor yazarı Gürcan Bilgiç, Ziraat Türkiye Kupası finalinde Fenerbahçe'nin Başakşehir'i 2-0 yenip şampiyon olduğu maçı köşesinde değerlendirdi. Bilgiç'in yazısının tamamını Sabah gazetesini satın alarak okuyabilirsiniz.
GÜRCAN BİLGİÇ'TEN DEĞERLENDİRME
5
"MAÇI KAZANMAYA EMİN BİR TAKIM VARDI"

İzmir'i sarı-laciverte boyayan günün gecesinde Fenerbahçe sezonu taçlandırdı. Sekiz yıllık aranın sonrasında maçı kazanmaya emin bir takım vardı.

\
4
"GECENİN PARILTISI ARDA GÜLER'Dİ"

Jesus dengelerle fazla oynamadı, İrfan Can ve Serdar Aziz'le son kadrosunu rötuşladı. Tüm sezon neredeyse her rakibe karşı maçı domine eden bu takımda gecenin parıltısı Arda Güler'di.

\
3
"HEM YAZDI HEM OYNADI"
Bakmayın siz Batshuayi'nin 2 gol attığına her şeyi yapan, hazırlayan, kupanın kulplarını takımının eline veren bu genç yıldız oldu. Herkesin gözü onun üstünde, top onun ayağına geldiğinde yapacaklarındaydı. Arda Fenerbahçe için ilk kupasının senaryosunu yazdı ve oynadı.
\
2
"SENEYE OLMAYABİLİRLER"

Kaotik sezonun son isimleri de vardı sahada. Jesus da bunlardan biri. Zajc ve Valencia'nın sözleşmeleri bitti muhtemelen onlarda son maçına çıktılar. Ferdi, Arda Güler, Attila Szalai büyük takımların radarında. Seneye onlarda olmayabilir. Kupayla taçlanan gecede taraftarlarına ve camialarına bütün emeklerini verdiler.

\
1
"FENERBAHÇE FORVETLERİNİN BECERİSİYDİ"

Valencia o kadar çok top ezdi ki ya da Batshuayi o kadar çok top kaybetti ki skorun 2 de kalması Fenerbahçe forvetlerinin "becerisiydi!" Bu kupa hem Fenerbahçe yönetimini hem de taraftarını yeni sezona daha moralli, istekli başlatacak. Bu arada yeni çubukluyu beğendim.

 \