Sporx Extra Arama Logo

Güntekin Onay'ın Yeni Malatyaspor-Fenerbahçe maçı yorumları
11
GÜNTEKİN ONAY'IN YORUMLARI

Süper Lig'de Fenerbahçe'nin Yeni Malatyaspor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldığı maçı Güntekin Onay değerlendirdi. İşte Güntekin Onay'ın yorumları...

10
SAMATTA YETERSİZ

Mbwana Samatta geçen hafta gol attı ama iki haftadır çok kötü. Orta saha ile iletişimde yetersiz. Falza dolaşmıyor, sorumluluk almıyor.

9
YETENEK SORUNU VAR

Fenerbahçe'de hala arayış devam ediyor. Geçen hafta Sinan Gümüş'le başladı ama verim alamadı. Yeni Malatyaspor maçında Sinan yoktu. Forvet arkasında inanılmaz bir bolluk var ama sonuç almakta sıkıntı çeken, gole gitmekte sıkıntı çeken bir Fenerbahçe var. Fenerbahçe'nin yetenek sorunu da var.

8
MESUT VE İRFAN'I NEDEN ALDINIZ?

Jose Sosa tutmuş, Dimitris Pelkas tutmuş, Mert Hakan Yandaş tutmuş, ayrıca Luiz Gustavo ve Ozan Tufan var. Devre arasında neden Mesut Özil ile İrfan Can Kahveci'yi alıyorsun? Dolapta 10 tane ceketim varsa, gidip 11. ceketi almam.

7
SANTRFOR ALINMALIYDI

Santrafor bölgesinde Fenerbahçe sorun yaşıyordu. Üst düzey bir santfor transfer edilebilirdi.

6
BİR ÇIKIŞ YOLU YOK

Pelkas oynamayınca neden oynamadı diye soruluyor. İrfan oynamayınca soruluyor. Mesut oynamayınca da sorulur. Bu sorular hep devam edecek ve bir çıkış yolu bulunamayacak gibi görünüyor.

5
GOL SORUNU VAR!

Fenerbahçe'nin gol sorunu var. Son dönemde 2 golden fazla da atamadılar. Fenerbahçe, 32 maçta 32 gol yemiş. O zaman maç başına 2 gol atmalısın ki kazanasın.

4
MALATYA'YA KARŞI NORMAL

Fenerbahçe sorunlu bir takımla oynadı. Yeni Malatyaspor 12 maçtır kazanamıyor. Böyle bir takıma karşı da iki üç tane pozisyon yakalarsınız. Böyle bir takım karşısında Fenerbahçe'nin pozisyon bulması normal.

3
84-85 PUAN ALMASI LAZIM

Fenerbahçe'nin şampiyon olabilmek için 84-85 puan alması lazım. Rakiplerin de ne yapacağı önemli. Puan kayıpları rakiplerde de devam ederse, puan barajı düşer.

2
SONRAKİ RAKİPLER DAHA GÜÇLÜ

Denizlispor ve Yeni Malatyaspor'a zorlanıyorsanız, bundan sonraki rakipler daha güçlü. Oyununuz yukarı çıkarmanız lazım.

1
LUIZ GUSTAVO ESKİSİ GİBİ DEĞİL

Luiz Gustavo sakatlıktan çıktıtan sonra eski Gustavo gibi değil. Defansta alan kapatmakta eski seviyesinde olmadığını düşünüyorumç Büyük bir alanı da tek başına kapatmaya çalışıyor.