Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'da seçim kazanı kaynıyor!
11
GALATASARAY'DA SEÇİM KAZANI KAYNIYOR

Galatasaray'da seçime kısa bir süre kala camianın önemli insanları başkanlık için adaylıklarını açıklıyor. Bazı önemli isimler ise adaylık için nabız yoklamayı sürdürüyor. İşte adaylıklarını açıklayanlar ve nabız yoklayanlar...

10
MUSTAFA CENGİZ

Sarı-kırmızılılarda iki kez şampiyonluğa ulaşan Başkan Mustafa Cengiz, yeni ekibiyle bir kez daha yarışa katılacak. Cengiz, yönetim listesi için kuvvetli isim arayışını sürdürüyor.

9
EŞREF HAMAMCIOĞLU
Sarı kırmızılı kulübün eski Divan Kurulu başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray Spor Kulübü başkan adaylığını açıkladı.
8
METİN ÖZTÜRK

2015 ve 2018 yılları arasında 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği başkanlığında bulunan Metin Öztürk, adaylığını açıklayan isimlerden bir tanesi.

7
BURAK ELMAS

Sarı-kırmızılı kulüpte bir dönem yöneticilik yapan ve geçen aylarda yönetime talip olduğunu açıklayan Burak Elmas, listesini de açıkladı. İşte Elmas'ın listesi: Asaf Savaş Akat, Işıtan Gün, Polat Bengiserp, Remzi Sanver, Başak Karaca, Bikem Ardakoç, Turhan Özen, Burçak Zorlu, Köksal Ünlü, Özgür Kalelioğlu, Fatih Birol, Ozan Şener, Elif Uzuner, Özen Kuzu, Mehmet Şenol, Serhat Demirel

6
TUNCER HUNCA

Hunca Kozmetik’in sahibi olan Tuncer Hunca, Galatasaray başkan adaylığını açıklayan isimlerden biri oldu.

5
BEKLENENLER
4
YİĞİT ŞARDAN

Galatasaray camiasının önemli isimlerinden Yiğit Şardan'ın istişarelerde bulunduğu ancak kesin karar almadığı öğrenildi.

3
TURGAY KIRAN

Galatasaray'ın eski 2. başkanı Turgay Kıran, konsensüs olursa aday olacağını duyurdu.

2
HALUK ULUSOY

Galatasaray'ın eski başkanlarından Faruk Süren, eski federasyon başkanlarından Haluk Ulusoy'un da adaylık için nabız yokladığını duyurmuştu.

1
DURSUN ÖZBEK

Camianın muhalif isimleri, Dursun Özbek'in kapısını çaldı ancak Özbek şimdilik bu teklife sıcak bakmadı.