Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray, Onyekuru ve Bruma için harekete geçti
8
GÖZLER ESKİ AŞKLARDA
Galatasaray'da eski aşklar yeniden alevleniyor. Sol kanada henüz bir takviye yapmayan Cim Bom’da, Trezeguet transferinin zora girmesi nedeniyle gözler tekrar Henry Onyekuru ve Bruma’ya çevrildi.
7
İKİSİNDEN BİRİ KİRALIK
Fanatik Gazetesi'nden Metin Karabaş'ın haberine göre; Galatasaray, bu iki oyuncudan birini kiralayabilmek için hem Monaco hem de PSV ile kontak kurdu.
6
DÖNÜŞLER OLUMLU
Oyuncuların menajerleriyle yapılan görüşmeler olumlu sonuçlanırken, kulüplerden gelecek geri dönüşe göre yol haritası belirlenecek.
5
ONYEKURU 1 NUMARADA
Monaco ile yaşanan krize ve Onyekuru’nun Fransa’ya lig bitmeden çağrılmasına rağmen, Nijeryalı yıldız hala listenin 1 numarası.
4
ONYEKURU OLMAZSA...
Eğer Monaco, Onyekuru’yu Galatasaray’a bir kez daha göndermek istemezse, Bruma’nın transferi için somut adımlar atılacak.
3
TERİM MUTLAKA İSTİYOR
PSV Eindhoven’da bekleneni veremeyen 25 yaşındaki Portekizli’nin kiralanması gündemde. Teknik patron Fatih Terim, bu iki oyuncudan birini mutlaka kadrosunda görmek istiyor.
2
FFP KONUSUNDA BİR SORUN YOK
Transfer kiralık olarak gerçekleşeceği için, Finansal Fair Play konusunda da herhangi bir sorun çıkmayacak gibi görünüyor.
1
MAKSİMUM 1.5 MİLYON EURO
Kulübün kiralama bedeli olarak maksimum 1-1.5 milyon Euro civarında bir ödeme yapacağı belirtiliyor.